La Boverie (BE6987.200.16) Devantave (Rendeux)
huren op Vakantiehuizen.be

La Boverie

Huis Nummer: 204.873

Naam: La Boverie
Land: België

Huis Code: BE6987.200.16
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Situering: Vrijstaand
Soort: Vakantiehuis
Ligging: Op vakantiepark

 
  • Wasmachine


Opties

La Boverie (204.873)

Vakantiehuis  - : La Boverie
Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie Vakantiehuis  - : La Boverie

La Boverie

Omschrijving:
Mooi vakantiedorp "La Boverie", omgeven door bomen en weiden. Buiten de plaats, 6 km van het centrum van La Roche, rustige ligging, 500 m van de rivier, te midden van groen. Voor medegebruik: park, tuin met planten en bomen. Tennisbaan (extra), kinderspeelplaats (glijbaan, schommel, zandbak). Voor alleengebruik: terras, tuinmeubelen. In het complex: receptie, restaurant, zonneterras, wasmachine, droger (extra). Parkeerplaats. Fietsverhuur 17 km. Sportcentrum 17 km. Attracties in de buurt: Durbuy 17 km, Hotton 6 km, Houffalize 42 km. Let op: baby uitrusting op aanvraag (extra). Groepen jongeren uitsluitend op aanvraag. De afgebeelde foto is slechts een voorbeeld. Bij deze accommodatie zijn meer vergelijkbare woningen te huur. Op dit park zijn er 2 recepties. U dient zich bij de receptie "LMS reception" te melden. Wasmachine en droger zijn tegen betaling. Boekingen voor werknemers op aanvraag.

Indeling:
"Type A+", chalet 3-kamers 54 m2, op de begane grond. Doelmatig en gezellig ingericht: open woon-/eetkamer met 1 2-pers divanbed, Kabel-TV en DVD. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Open keuken (4-pits kookplaat, magnetron, elektrische koffiemachine). Bad/WC. Groot balkon. Terrasmeubelen. Mooi uitzicht op het dal, de tuin en het landschap.
Omgeving
Stad: Devantave (Rendeux)
Centrum: 6 km

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 26 Feb 2018 - Wed 28 Feb 20182 € 193
Mon 26 Feb 2018 - Sun 11 Mar 201813 € 895
Mon 26 Feb 2018 - Mon 12 Mar 201814 € 983
Mon 26 Feb 2018 - Tue 13 Mar 201815 € 1015
Mon 26 Feb 2018 - Wed 14 Mar 201816 € 1074
Mon 26 Feb 2018 - Thu 15 Mar 201817 € 1134
Mon 26 Feb 2018 - Fri 16 Mar 201818 € 1194
Mon 26 Feb 2018 - Sat 17 Mar 201819 € 1253
Mon 26 Feb 2018 - Sun 18 Mar 201820 € 1313
Mon 26 Feb 2018 - Sat 10 Mar 201812 € 835
Mon 26 Feb 2018 - Fri 09 Mar 201811 € 776
Mon 26 Feb 2018 - Thu 01 Mar 20183 € 262
Mon 26 Feb 2018 - Fri 02 Mar 20184 € 330
Mon 26 Feb 2018 - Sat 03 Mar 20185 € 399
Mon 26 Feb 2018 - Sun 04 Mar 20186 € 468
Mon 26 Feb 2018 - Mon 05 Mar 20187 € 538
Mon 26 Feb 2018 - Tue 06 Mar 20188 € 597
Mon 26 Feb 2018 - Wed 07 Mar 20189 € 656
Mon 26 Feb 2018 - Thu 08 Mar 201810 € 716
Mon 26 Feb 2018 - Mon 19 Mar 201821 € 1399


Extra kosten
ERV cancellation insurance: Inbegrepen
 
Calamiteitenfonds: 2,50 EUR per verblijf
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen
 
Bedlinnen (Eerste set): Optioneel 8,00 EUR per persoon
 
Babybed (tot 2 jaar): Optioneel 2,50 EUR per dag
 
Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
 
Energiekosten: naar verbruik
 
Kinderstoel: Optioneel 2,50 EUR per dag
 
Toeristen-belasting: 1,00 EUR per persoon/dag
 
Badlinnen (Eerste set): Optioneel 3,00 EUR per persoon