Residentie Zon & Zee ref. 20 (BVA082) Oostende
huren op Vakantiehuizen.be

Residentie Zon & Zee ref. 20

Huis Nummer: 203.099

Naam: Residentie Zon & Zee ref. 20
Land: België
Plaats: Oostende

Huis Code: BVA082
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 2
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Internet


Opties

Residentie Zon & Zee ref. 20 (203.099)

Vakantiehuis  - : Residentie Zon & Zee ref. 20

Residentie Zon & Zee ref. 20

Omschrijving:

Opmerking:
In vakantiehuizen met dit symbool geldt mag er binnen niet gerookt worden.
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Oostende
Centrum: 500 m
Winkels: 250 m
Restaurants: 250 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 24 Jan 2022 - Mon 31 Jan 20227 € 430
Mon 24 Jan 2022 - Mon 07 Feb 202214 € 860
Mon 24 Jan 2022 - Mon 14 Feb 202221 € 1290
Tue 25 Jan 2022 - Tue 01 Feb 20227 € 430
Tue 25 Jan 2022 - Tue 08 Feb 202214 € 860
Tue 25 Jan 2022 - Tue 15 Feb 202221 € 1290
Wed 26 Jan 2022 - Wed 16 Feb 202221 € 1290
Wed 26 Jan 2022 - Wed 09 Feb 202214 € 860
Wed 26 Jan 2022 - Wed 02 Feb 20227 € 430
Thu 27 Jan 2022 - Thu 03 Feb 20227 € 430
Thu 27 Jan 2022 - Thu 10 Feb 202214 € 860
Thu 27 Jan 2022 - Thu 17 Feb 202221 € 1290
Fri 28 Jan 2022 - Fri 18 Feb 202221 € 1290
Fri 28 Jan 2022 - Fri 11 Feb 202214 € 860
Fri 28 Jan 2022 - Fri 04 Feb 20227 € 430
Sat 29 Jan 2022 - Sat 05 Feb 20227 € 430
Sat 29 Jan 2022 - Sat 12 Feb 202214 € 860
Sat 29 Jan 2022 - Sat 19 Feb 202221 € 1290
Sun 30 Jan 2022 - Sun 20 Feb 202221 € 1290
Sun 30 Jan 2022 - Sun 13 Feb 202214 € 860
Sun 30 Jan 2022 - Sun 06 Feb 20227 € 430
Mon 31 Jan 2022 - Mon 07 Feb 20227 € 430
Mon 31 Jan 2022 - Mon 14 Feb 202214 € 860
Mon 31 Jan 2022 - Mon 21 Feb 202221 € 1290