Balchik (BGN124) Balchik
huren op Vakantiehuizen.be

Balchik

Huis Nummer: 300.003

Naam: Balchik
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich
Plaats: Balchik

Huis Code: BGN124
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 14
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Balchik (300.003)

    Vakantiehuis  - : Balchik
    Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik

    Balchik

    Omschrijving:
    Dit prachtige huis ligt dicht bij het mooie zandstrand en de baaien van Albena (door een tunnel). Het open terras biedt een prachtig panoramisch uitzicht over de baai en het groene bos.

    Indeling:
    Vakantiehuis van 270 m².
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Terras of vergelijkbaar: Open en overdekt terras
    Opmerking:
    Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
    Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
    Omgeving
    Stad: Balchik
    Centrum: 7 km
    Winkels: 150 m
    Restaurants: 150 m

     
    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 01 Nov 20187 € 699
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201814 € 1398
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 15 Nov 201821 € 2097
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 16 Nov 201821 € 2097
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201814 € 1398
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 02 Nov 20187 € 699
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 03 Nov 20187 € 699
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201814 € 1398
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 17 Nov 201821 € 2097
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 18 Nov 201821 € 2097
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201814 € 1398
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 04 Nov 20187 € 699
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 05 Nov 20187 € 699
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201814 € 1398
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 19 Nov 201821 € 2097
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 20 Nov 201821 € 2097
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201814 € 1398
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 06 Nov 20187 € 699
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 07 Nov 20187 € 699
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201814 € 1398
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 21 Nov 201821 € 2097


    Extra kosten
    Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
     
    Borgsom: 200,00 EUR per verblijf
     
    Bedlinnen: Inbegrepen per persoon
     
    Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf