Balchik (BGN187) Balchik
huren op Vakantiehuizen.be

Balchik

Huis Nummer: 300.080

Naam: Balchik
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich
Plaats: Balchik

Huis Code: BGN187
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Balchik (300.080)

Vakantiehuis  - : Balchik
Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik

Balchik

Omschrijving:
Charamante appartement, gelegen op de eerste verdieping van een vakantiehuis, waar ook Balchik (300.081) gelegen is. Goed onderhouden tuin, zwembad, ligstoelen en een zonnescherm. Strandboulevard met restaurants en bars.

Indeling:
Appartement - 2e verdieping van 125 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Toilet: Toilet:koud water
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
Vakantiehuizen met internet
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Balchik
Vliegveld: 50 km
Centrum: 45 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 150 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 22 Jan 2018 - Mon 29 Jan 20187 € 410
Mon 22 Jan 2018 - Mon 05 Feb 201814 € 820
Mon 22 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201821 € 1230
Tue 23 Jan 2018 - Tue 30 Jan 20187 € 410
Tue 23 Jan 2018 - Tue 06 Feb 201814 € 820
Tue 23 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201821 € 1230
Wed 24 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201821 € 1230
Wed 24 Jan 2018 - Wed 07 Feb 201814 € 820
Wed 24 Jan 2018 - Wed 31 Jan 20187 € 410
Thu 25 Jan 2018 - Thu 01 Feb 20187 € 410
Thu 25 Jan 2018 - Thu 08 Feb 201814 € 820
Thu 25 Jan 2018 - Thu 15 Feb 201821 € 1230
Fri 26 Jan 2018 - Fri 02 Feb 20187 € 410
Fri 26 Jan 2018 - Fri 09 Feb 201814 € 820
Fri 26 Jan 2018 - Fri 16 Feb 201821 € 1230
Sat 27 Jan 2018 - Sat 17 Feb 201821 € 1230
Sat 27 Jan 2018 - Sat 10 Feb 201814 € 820
Sat 27 Jan 2018 - Sat 03 Feb 20187 € 410
Sun 28 Jan 2018 - Sun 04 Feb 20187 € 410
Sun 28 Jan 2018 - Sun 11 Feb 201814 € 820
Sun 28 Jan 2018 - Sun 18 Feb 201821 € 1230
Mon 29 Jan 2018 - Mon 19 Feb 201821 € 1230
Mon 29 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201814 € 820
Mon 29 Jan 2018 - Mon 05 Feb 20187 € 410
Tue 30 Jan 2018 - Tue 06 Feb 20187 € 410
Tue 30 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201814 € 820
Tue 30 Jan 2018 - Tue 20 Feb 201821 € 1230
Wed 31 Jan 2018 - Wed 07 Feb 20187 € 410
Wed 31 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201814 € 820
Wed 31 Jan 2018 - Wed 21 Feb 201821 € 1230


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf