Balchik (BGN204) Balchik
huren op Vakantiehuizen.be

Balchik

Huis Nummer: 300.097

Naam: Balchik
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich
Plaats: Balchik

Huis Code: BGN204
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Wasmachine


Opties

Balchik (300.097)

Vakantiehuis  - : Balchik
Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik

Balchik

Omschrijving:
Dit charmante appartement biedt een prachtige uitizicht over de baai van Albena. De inrichting is modern en comfortabel. In de ruime woonkamer vindt u een gezellige zithoek en de compleet uitgeruste keuken met eettafel.
Zeezicht vanuit alle slaapkamers. In de kleine slaapkamer is een eenpersoonsbed met een uittrekbare onderbed. In de appartement kunt u ontspannen met uw gezin of met vrienden.
De rustig gelegen appartement ligt tussen Baltchik en Albena, twee hoogtepunten aan de Bulgaarse Zwarte Zee kust.

Indeling:
Appartement - 2e verdieping van 70 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Balchik
Vliegveld: 35 km
Centrum: 3 km
Winkels: 200 m
Restaurants: 700 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Tue 14 Aug 2018 - Tue 21 Aug 20187 € 544
Tue 14 Aug 2018 - Tue 28 Aug 201814 € 1006
Tue 14 Aug 2018 - Tue 04 Sep 201821 € 1405
Wed 15 Aug 2018 - Wed 22 Aug 20187 € 535
Wed 15 Aug 2018 - Wed 29 Aug 201814 € 982
Wed 15 Aug 2018 - Wed 05 Sep 201821 € 1381
Thu 16 Aug 2018 - Thu 06 Sep 201821 € 1357
Thu 16 Aug 2018 - Thu 30 Aug 201814 € 958
Thu 16 Aug 2018 - Thu 23 Aug 20187 € 527
Fri 17 Aug 2018 - Fri 24 Aug 20187 € 518
Fri 17 Aug 2018 - Fri 31 Aug 201814 € 933
Fri 17 Aug 2018 - Fri 07 Sep 201821 € 1332
Sat 18 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201821 € 1308
Sat 18 Aug 2018 - Sat 01 Sep 201814 € 909
Sat 18 Aug 2018 - Sat 25 Aug 20187 € 510
Sun 19 Aug 2018 - Sun 26 Aug 20187 € 494
Sun 19 Aug 2018 - Sun 02 Sep 201814 € 893
Sun 19 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201821 € 1277
Mon 20 Aug 2018 - Mon 27 Aug 20187 € 478
Mon 20 Aug 2018 - Mon 03 Sep 201814 € 877
Mon 20 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201821 € 1245
Tue 21 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201821 € 1214
Tue 21 Aug 2018 - Tue 04 Sep 201814 € 861
Tue 21 Aug 2018 - Tue 28 Aug 20187 € 462
Wed 22 Aug 2018 - Wed 29 Aug 20187 € 447
Wed 22 Aug 2018 - Wed 05 Sep 201814 € 846
Wed 22 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201821 € 1182
Thu 23 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201821 € 1151
Thu 23 Aug 2018 - Thu 06 Sep 201814 € 830
Thu 23 Aug 2018 - Thu 30 Aug 20187 € 431
Fri 24 Aug 2018 - Fri 31 Aug 20187 € 415
Fri 24 Aug 2018 - Fri 07 Sep 201814 € 814
Fri 24 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201821 € 1119
Sat 25 Aug 2018 - Sat 15 Sep 201821 € 1088
Sat 25 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201814 € 798
Sat 25 Aug 2018 - Sat 01 Sep 20187 € 399
Sun 26 Aug 2018 - Sun 02 Sep 20187 € 399
Sun 26 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201814 € 782
Sun 26 Aug 2018 - Sun 16 Sep 201821 € 1072
Mon 27 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201821 € 1057
Mon 27 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201814 € 767
Mon 27 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20187 € 399
Tue 28 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20187 € 399
Tue 28 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201814 € 751
Tue 28 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201821 € 1041
Wed 29 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201821 € 1026
Wed 29 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201814 € 736
Wed 29 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20187 € 399
Thu 30 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20187 € 399
Thu 30 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201814 € 720
Thu 30 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201821 € 1010
Fri 31 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20187 € 399
Fri 31 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201814 € 705
Fri 31 Aug 2018 - Fri 21 Sep 201821 € 995


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 150,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Optioneel 20,00 EUR per verblijf