Balchik (BGN216) Balchik
huren op Vakantiehuizen.be

Balchik

Huis Nummer: 300.109

Naam: Balchik
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich
Plaats: Balchik

Huis Code: BGN216
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 12
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Balchik (300.109)

    Vakantiehuis  - : Balchik
    Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik

    Balchik

    Omschrijving:
    Modern vakantiehuis op een rustig gelegen perceel bij de stad Baltschik. Het vakantiehuis is comfortabel ingericht en met liefde verzorgd. Op het ruimte terras staan ligstoelen, parasols en een verfrissend zwembad tot uw beschikking. Met de beschikbaar gestelde fietsen kunt u dagtochten maken in de groene omgeving of naar zee gaan. Op het terras kunt u gezellig buiten eten en genieten van de mooie avonden bij de openhaard in de ruime woonkamer. Het zandstrand is niet ver van het vakantiehuis gelegen.

    Indeling:
    Vakantiehuis van 220 m².
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Terras of vergelijkbaar: Veranda
    Opmerking:
    Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
    Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
    Omgeving
    Stad: Balchik
    Vliegveld: 50 km
    Centrum: 40 km
    Winkels: 200 m
    Restaurants: 200 m

    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20187 € 499
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 02 Dec 201814 € 998
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201821 € 1497
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201821 € 1497
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 03 Dec 201814 € 998
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 26 Nov 20187 € 499
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 27 Nov 20187 € 499
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 04 Dec 201814 € 998
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201821 € 1497
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201821 € 1497
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 05 Dec 201814 € 998
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 28 Nov 20187 € 499
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 29 Nov 20187 € 499
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 06 Dec 201814 € 998
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201821 € 1497
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 30 Nov 20187 € 499
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 07 Dec 201814 € 998
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201821 € 1497
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 15 Dec 201821 € 1497
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 08 Dec 201814 € 998
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20187 € 499
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20187 € 499
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201814 € 998
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 16 Dec 201821 € 1497
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20187 € 499
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201814 € 998
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 17 Dec 201821 € 1497
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 18 Dec 201821 € 1497
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201814 € 998
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 04 Dec 20187 € 499
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 05 Dec 20187 € 499
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201814 € 998
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 19 Dec 201821 € 1497
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 20 Dec 201821 € 1497
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201814 € 998
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 06 Dec 20187 € 499
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 07 Dec 20187 € 499
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201814 € 998
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 21 Dec 201821 € 1497


    Extra kosten
    Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
     
    Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
     
    Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
     
    Eindschoonmaak: 4,00 EUR (Min 50,00) per persoon