Balchik (BGN216) Balchik
huren op Vakantiehuizen.be

Balchik

Huis Nummer: 300.109

Naam: Balchik
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich
Plaats: Balchik

Huis Code: BGN216
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 12
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 6
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Balchik (300.109)

Vakantiehuis  - : Balchik
Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik Vakantiehuis  - : Balchik

Balchik

Omschrijving:
Modern vakantiehuis op een rustig gelegen perceel bij de stad Baltschik. Het vakantiehuis is comfortabel ingericht en met liefde verzorgd. Op het ruimte terras staan ligstoelen, parasols en een verfrissend zwembad tot uw beschikking. Met de beschikbaar gestelde fietsen kunt u dagtochten maken in de groene omgeving of naar zee gaan. Op het terras kunt u gezellig buiten eten en genieten van de mooie avonden bij de openhaard in de ruime woonkamer. Het zandstrand is niet ver van het vakantiehuis gelegen.

Indeling:
Vakantiehuis van 220 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Balchik
Vliegveld: 50 km
Centrum: 40 km
Winkels: 200 m
Restaurants: 200 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Thu 20 Sep 2018 - Thu 27 Sep 20187 € 559
Thu 20 Sep 2018 - Thu 04 Oct 201814 € 1118
Thu 20 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201821 € 1677
Fri 21 Sep 2018 - Fri 28 Sep 20187 € 559
Fri 21 Sep 2018 - Fri 05 Oct 201814 € 1118
Fri 21 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201821 € 1677
Sat 22 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201821 € 1677
Sat 22 Sep 2018 - Sat 06 Oct 201814 € 1118
Sat 22 Sep 2018 - Sat 29 Sep 20187 € 559
Sun 23 Sep 2018 - Sun 30 Sep 20187 € 559
Sun 23 Sep 2018 - Sun 07 Oct 201814 € 1118
Sun 23 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201821 € 1677
Mon 24 Sep 2018 - Mon 01 Oct 20187 € 559
Mon 24 Sep 2018 - Mon 08 Oct 201814 € 1118
Mon 24 Sep 2018 - Mon 15 Oct 201821 € 1677
Tue 25 Sep 2018 - Tue 16 Oct 201821 € 1677
Tue 25 Sep 2018 - Tue 09 Oct 201814 € 1118
Tue 25 Sep 2018 - Tue 02 Oct 20187 € 559
Wed 26 Sep 2018 - Wed 03 Oct 20187 € 559
Wed 26 Sep 2018 - Wed 10 Oct 201814 € 1118
Wed 26 Sep 2018 - Wed 17 Oct 201821 € 1677
Thu 27 Sep 2018 - Thu 04 Oct 20187 € 559
Thu 27 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201814 € 1118
Thu 27 Sep 2018 - Thu 18 Oct 201821 € 1677
Fri 28 Sep 2018 - Fri 19 Oct 201821 € 1677
Fri 28 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201814 € 1118
Fri 28 Sep 2018 - Fri 05 Oct 20187 € 559
Sat 29 Sep 2018 - Sat 06 Oct 20187 € 559
Sat 29 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201814 € 1118
Sat 29 Sep 2018 - Sat 20 Oct 201821 € 1677
Sun 30 Sep 2018 - Sun 07 Oct 20187 € 559
Sun 30 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201814 € 1118
Sun 30 Sep 2018 - Sun 21 Oct 201821 € 1668


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: 4,00 EUR (Min 50,00) per persoon