Bryastovec (BGS214) Bryastovec
huren op Vakantiehuizen.be

Bryastovec

Huis Nummer: 300.053

Naam: Bryastovec
Land: Bulgarije
Regio: Burgas
Plaats: Bryastovec

Huis Code: BGS214
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Wasmachine


Opties

Bryastovec (300.053)

Vakantiehuis  - : Bryastovec
Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec

Bryastovec

Omschrijving:
Dit prachtige vakantiehuis is zeer rustig en op schilderachtige locatie in een klein dorp niet ver van de zee gelegen. Het vakantiehuis is modern en ingericht. De slaapkamers zijn licht en comfortabel. In de woonkamer met een goed uitgeruste keuken en een eettafel, kunt u ongestoord genieten van maaltijden. Op warme zomerdagen, kunt u een verfrissende duik nemen in het openlucht zwembad. Het vakantiehuis heeft een gemeenschappelijke tuin met twee andere huizen, die ook worden gehuurd. Burgas met strand en tal van winkels en uitgaansgelegenheden ligt slechts een korte rit van het vakantiehuis. Transfer van en naar het vliegveld inbegrepen.

Indeling:
Vakantiehuis van 64 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Bryastovec
Centrum: 19 km
Zee: 12 km
Winkels: 200 m
Restaurants: 200 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Wed 17 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20187 € 258
Wed 17 Oct 2018 - Wed 31 Oct 201814 € 507
Wed 17 Oct 2018 - Wed 07 Nov 201821 € 756
Thu 18 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201821 € 753
Thu 18 Oct 2018 - Thu 01 Nov 201814 € 504
Thu 18 Oct 2018 - Thu 25 Oct 20187 € 255
Fri 19 Oct 2018 - Fri 26 Oct 20187 € 252
Fri 19 Oct 2018 - Fri 02 Nov 201814 € 501
Fri 19 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201821 € 750
Sat 20 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201821 € 747
Sat 20 Oct 2018 - Sat 03 Nov 201814 € 498
Sat 20 Oct 2018 - Sat 27 Oct 20187 € 249
Sun 21 Oct 2018 - Sun 28 Oct 20187 € 249
Sun 21 Oct 2018 - Sun 04 Nov 201814 € 498
Sun 21 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201821 € 747
Mon 22 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201821 € 747
Mon 22 Oct 2018 - Mon 05 Nov 201814 € 498
Mon 22 Oct 2018 - Mon 29 Oct 20187 € 249
Tue 23 Oct 2018 - Tue 30 Oct 20187 € 249
Tue 23 Oct 2018 - Tue 06 Nov 201814 € 498
Tue 23 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201821 € 747
Wed 24 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201821 € 747
Wed 24 Oct 2018 - Wed 07 Nov 201814 € 498
Wed 24 Oct 2018 - Wed 31 Oct 20187 € 249
Thu 25 Oct 2018 - Thu 01 Nov 20187 € 249
Thu 25 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201814 € 498
Thu 25 Oct 2018 - Thu 15 Nov 201821 € 747
Fri 26 Oct 2018 - Fri 16 Nov 201821 € 747
Fri 26 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201814 € 498
Fri 26 Oct 2018 - Fri 02 Nov 20187 € 249
Sat 27 Oct 2018 - Sat 03 Nov 20187 € 249
Sat 27 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201814 € 498
Sat 27 Oct 2018 - Sat 17 Nov 201821 € 747
Sun 28 Oct 2018 - Sun 18 Nov 201821 € 747
Sun 28 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201814 € 498
Sun 28 Oct 2018 - Sun 04 Nov 20187 € 249
Mon 29 Oct 2018 - Mon 05 Nov 20187 € 249
Mon 29 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201814 € 498
Mon 29 Oct 2018 - Mon 19 Nov 201821 € 747
Tue 30 Oct 2018 - Tue 20 Nov 201821 € 747
Tue 30 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201814 € 498
Tue 30 Oct 2018 - Tue 06 Nov 20187 € 249
Wed 31 Oct 2018 - Wed 07 Nov 20187 € 249
Wed 31 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201814 € 498
Wed 31 Oct 2018 - Wed 21 Nov 201821 € 747


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf