Bryastovec (BGS334) Bryastovec
huren op Vakantiehuizen.be

Bryastovec

Huis Nummer: 300.150

Naam: Bryastovec
Land: Bulgarije
Regio: Burgas
Plaats: Bryastovec

Huis Code: BGS334
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Wasmachine


Opties

Bryastovec (300.150)

Vakantiehuis  - : Bryastovec
Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec Vakantiehuis  - : Bryastovec

Bryastovec

Omschrijving:
Dit vakantiehuis in Bryastovets is onderdeel van een klein vakantiepark in Bulgarije met 5 vakantiehuizen. Het ligt midden tussen Sunny Beach en de vluchthaven Burgas. Op het rustige en authentieke parkje kunt u zich goed ontspannen. Het dorp biedt u wat barretjes en restaurants met lokale specialiteiten. In de omgeving, in een straal van zo'n km, vindt u alles wat belangrijk is tijdens vakantie: strand, cafés, artsen, discotheken en musea. Op het park ligt in een verzorgde omgeving het zwembad,dat u deelt met de andere vakantiehuizen, met zonneschermen en ligbedden.

Indeling:
Vakantiehuis van 76 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer
Keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Bryastovec
Centrum: 22 km
Zee: 12 km
Winkels: 200 m
Restaurants: 200 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Thu 20 Sep 2018 - Thu 27 Sep 20187 € 290
Thu 20 Sep 2018 - Thu 04 Oct 201814 € 580
Thu 20 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201821 € 870
Fri 21 Sep 2018 - Fri 28 Sep 20187 € 290
Fri 21 Sep 2018 - Fri 05 Oct 201814 € 580
Fri 21 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201821 € 870
Sat 22 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201821 € 870
Sat 22 Sep 2018 - Sat 06 Oct 201814 € 580
Sat 22 Sep 2018 - Sat 29 Sep 20187 € 290
Sun 23 Sep 2018 - Sun 30 Sep 20187 € 290
Sun 23 Sep 2018 - Sun 07 Oct 201814 € 580
Sun 23 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201821 € 870
Mon 24 Sep 2018 - Mon 01 Oct 20187 € 290
Mon 24 Sep 2018 - Mon 08 Oct 201814 € 580
Mon 24 Sep 2018 - Mon 15 Oct 201821 € 870
Tue 25 Sep 2018 - Tue 16 Oct 201821 € 870
Tue 25 Sep 2018 - Tue 09 Oct 201814 € 580
Tue 25 Sep 2018 - Tue 02 Oct 20187 € 290
Wed 26 Sep 2018 - Wed 03 Oct 20187 € 290
Wed 26 Sep 2018 - Wed 10 Oct 201814 € 580
Wed 26 Sep 2018 - Wed 17 Oct 201821 € 870
Thu 27 Sep 2018 - Thu 04 Oct 20187 € 290
Thu 27 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201814 € 580
Thu 27 Sep 2018 - Thu 18 Oct 201821 € 870
Fri 28 Sep 2018 - Fri 19 Oct 201821 € 870
Fri 28 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201814 € 580
Fri 28 Sep 2018 - Fri 05 Oct 20187 € 290
Sat 29 Sep 2018 - Sat 06 Oct 20187 € 290
Sat 29 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201814 € 580
Sat 29 Sep 2018 - Sat 20 Oct 201821 € 870
Sun 30 Sep 2018 - Sun 07 Oct 20187 € 290
Sun 30 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201814 € 580
Sun 30 Sep 2018 - Sun 21 Oct 201821 € 867


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Borgsom: 150,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Optioneel 20,00 EUR per verblijf