Byala (BGM160) Byala
huren op Vakantiehuizen.be

Byala

Huis Nummer: 300.070

Naam: Byala
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Byala

Huis Code: BGM160
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Byala (300.070)

    Vakantiehuis  - : Byala
    Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala

    Byala

    Omschrijving:
    Dit gezellige huis staat in de buurt van de zee in de kleine havenstad Byala en in met veel aandacht voor details ingericht. In de verzorgde tuin is een barbecue aanwezig maar ook een zwembad met ligstoelen en parasols. Het zwembad is omringd door bloemen en fruitbomen. De woonkamer is ruim en biedt directe toegang naar een mooi terras met eettafel en stoelen. In de nabije omgeving bevinden zich diverse kleine restaurants en cafès.

    Indeling:
    Vakantiehuis van 80 m².
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den), 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Slaapkamer: 3x 1-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
    Terras of vergelijkbaar: Veranda
    Overdekt terras
    Opmerking:
    Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
    Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
    Omgeving
    Stad: Byala
    Vliegveld: 70 km
    Centrum: 10 m
    Winkels: 300 m
    Restaurants: 300 m

     
    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20187 € 471
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 31 Oct 201814 € 921
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 07 Nov 201821 € 1371
    Thu 18 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201821 € 1364
    Thu 18 Oct 2018 - Thu 01 Nov 201814 € 914
    Thu 18 Oct 2018 - Thu 25 Oct 20187 € 464
    Fri 19 Oct 2018 - Fri 26 Oct 20187 € 457
    Fri 19 Oct 2018 - Fri 02 Nov 201814 € 907
    Fri 19 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201821 € 1357
    Sat 20 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201821 € 1350
    Sat 20 Oct 2018 - Sat 03 Nov 201814 € 900
    Sat 20 Oct 2018 - Sat 27 Oct 20187 € 450
    Sun 21 Oct 2018 - Sun 28 Oct 20187 € 450
    Sun 21 Oct 2018 - Sun 04 Nov 201814 € 900
    Sun 21 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201821 € 1350
    Mon 22 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201821 € 1350
    Mon 22 Oct 2018 - Mon 05 Nov 201814 € 900
    Mon 22 Oct 2018 - Mon 29 Oct 20187 € 450
    Tue 23 Oct 2018 - Tue 30 Oct 20187 € 450
    Tue 23 Oct 2018 - Tue 06 Nov 201814 € 900
    Tue 23 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201821 € 1350
    Wed 24 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201821 € 1350
    Wed 24 Oct 2018 - Wed 07 Nov 201814 € 900
    Wed 24 Oct 2018 - Wed 31 Oct 20187 € 450
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 01 Nov 20187 € 450
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201814 € 900
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 15 Nov 201821 € 1350
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 16 Nov 201821 € 1350
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201814 € 900
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 02 Nov 20187 € 450
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 03 Nov 20187 € 450
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201814 € 900
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 17 Nov 201821 € 1350
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 18 Nov 201821 € 1350
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201814 € 900
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 04 Nov 20187 € 450
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 05 Nov 20187 € 450
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201814 € 900
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 19 Nov 201821 € 1350
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 20 Nov 201821 € 1350
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201814 € 900
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 06 Nov 20187 € 450
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 07 Nov 20187 € 450
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201814 € 900
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 21 Nov 201821 € 1350


    Extra kosten
    Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
     
    Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
     
    Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
     
    Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf