Byala (BGM160) Byala
huren op Vakantiehuizen.be

Byala

Huis Nummer: 300.070

Naam: Byala
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Byala

Huis Code: BGM160
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Jacuzzi
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Byala (300.070)

Vakantiehuis  - : Byala
Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala Vakantiehuis  - : Byala

Byala

Omschrijving:
Dit gezellige vakantiehuis ligt in de buurt van de zee in een kleine havenstad Byala en is met veel liefde voor detail ingericht. In de goed onderhouden tuin bevindt zich een barbecue en een zwembad met ligstoelen en parasols. De tuin is omgeven door bloemen en fruitbomen. De woonkamer is ruimt en heeft een directe toegang tot de mooie terras met een eettafel en stoelen. In de nabije omgeving vindt u vele restaurants en bars.

Indeling:
Vakantiehuis van 80 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den), 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Slaapkamer: 3x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Overdekt terras
Opmerking:
Vakantiehuizen met internet
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Byala
Vliegveld: 70 km
Centrum: 10 m
Winkels: 300 m
Restaurants: 300 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 22 Jan 2018 - Mon 29 Jan 20187 € 450
Mon 22 Jan 2018 - Mon 05 Feb 201814 € 900
Mon 22 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201821 € 1350
Tue 23 Jan 2018 - Tue 30 Jan 20187 € 450
Tue 23 Jan 2018 - Tue 06 Feb 201814 € 900
Tue 23 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201821 € 1350
Wed 24 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201821 € 1350
Wed 24 Jan 2018 - Wed 07 Feb 201814 € 900
Wed 24 Jan 2018 - Wed 31 Jan 20187 € 450
Thu 25 Jan 2018 - Thu 01 Feb 20187 € 450
Thu 25 Jan 2018 - Thu 08 Feb 201814 € 900
Thu 25 Jan 2018 - Thu 15 Feb 201821 € 1350
Fri 26 Jan 2018 - Fri 02 Feb 20187 € 450
Fri 26 Jan 2018 - Fri 09 Feb 201814 € 900
Fri 26 Jan 2018 - Fri 16 Feb 201821 € 1350
Sat 27 Jan 2018 - Sat 17 Feb 201821 € 1350
Sat 27 Jan 2018 - Sat 10 Feb 201814 € 900
Sat 27 Jan 2018 - Sat 03 Feb 20187 € 450
Sun 28 Jan 2018 - Sun 04 Feb 20187 € 450
Sun 28 Jan 2018 - Sun 11 Feb 201814 € 900
Sun 28 Jan 2018 - Sun 18 Feb 201821 € 1350
Mon 29 Jan 2018 - Mon 19 Feb 201821 € 1350
Mon 29 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201814 € 900
Mon 29 Jan 2018 - Mon 05 Feb 20187 € 450
Tue 30 Jan 2018 - Tue 06 Feb 20187 € 450
Tue 30 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201814 € 900
Tue 30 Jan 2018 - Tue 20 Feb 201821 € 1350
Wed 31 Jan 2018 - Wed 07 Feb 20187 € 450
Wed 31 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201814 € 900
Wed 31 Jan 2018 - Wed 21 Feb 201821 € 1350


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf