Lagoon Villas (BGN230) Balchik
huren op Vakantiehuizen.be

Lagoon Villas

Huis Nummer: 300.252

Naam: Lagoon Villas
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich
Plaats: Balchik

Huis Code: BGN230
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 7
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Lagoon Villas (300.252)

Vakantiehuis  - : Lagoon Villas
Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas Vakantiehuis  - : Lagoon Villas

Lagoon Villas

Omschrijving:

Indeling:
Vakantiehuis van 107 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den), 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer: 2x Opklapbed(den) of matras(sen),
Keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Ligbad
Terras of vergelijkbaar: Balkon
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Balchik
Vliegveld: 50 km
Centrum: 8 km
Winkels: 150 m
Restaurants: 100 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 25 Aug 2018 - Sat 01 Sep 20187 € 529
Sat 25 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201814 € 1058
Sat 25 Aug 2018 - Sat 15 Sep 201821 € 1447
Sun 26 Aug 2018 - Sun 16 Sep 201821 € 1427
Sun 26 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201814 € 1038
Sun 26 Aug 2018 - Sun 02 Sep 20187 € 529
Mon 27 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20187 € 529
Mon 27 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201814 € 1018
Mon 27 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201821 € 1407
Tue 28 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201821 € 1387
Tue 28 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201814 € 998
Tue 28 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20187 € 529
Wed 29 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20187 € 529
Wed 29 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201814 € 978
Wed 29 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201821 € 1367
Thu 30 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201821 € 1347
Thu 30 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201814 € 958
Thu 30 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20187 € 529
Fri 31 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20187 € 529
Fri 31 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201814 € 938
Fri 31 Aug 2018 - Fri 21 Sep 201821 € 1321


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Borgsom: 150,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf