Nessebar (BGS332) Nessebar
huren op Vakantiehuizen.be

Nessebar

Huis Nummer: 300.124

Naam: Nessebar
Land: Bulgarije
Regio: Burgas
Plaats: Nessebar

Huis Code: BGS332
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 8
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Wasmachine
  • Vaatwasser


Opties

Nessebar (300.124)

Vakantiehuis  - : Nessebar
Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar Vakantiehuis  - : Nessebar

Nessebar

Omschrijving:
Dit gezellige vakantiehuis is gelegen op een rustige locatie, niet ver van de beroemde badplaats Sunny beach in het mooie dorp Koschritsa. De inrichting is smaakvol en met oog voor detail ingericht. Het vakantiehuis beschikt over een volledig uitgeruste keuken met een comfortabele bank. Op het grote terras kunt u buiten dineren en genieten van het prachtige panorama. De kamers zijn modern en warm ingericht en bieden ook uitzicht op de omgeving. Het zandstrand ligt op slechts een paar minuten afstand. Op het strand kunt u goed wandelen en vindt u entertainment. Een ideaal vakantiehuis voor gezinnen met kinderen en koppels.

Indeling:
Vakantiehuis van 190 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer: 2x Opklapbed(den) of matras(sen),
Toilet: Toilet:koud water
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche en ligbad
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Open en overdekt terras
Overdekt terras
Opmerking:
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Nessebar
Vliegveld: 30 km
Centrum: 40 km
Winkels: 750 m
Restaurants: 250 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 22 Jan 2018 - Mon 29 Jan 20187 € 439
Mon 22 Jan 2018 - Mon 05 Feb 201814 € 878
Mon 22 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201821 € 1317
Tue 23 Jan 2018 - Tue 30 Jan 20187 € 439
Tue 23 Jan 2018 - Tue 06 Feb 201814 € 878
Tue 23 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201821 € 1317
Wed 24 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201821 € 1317
Wed 24 Jan 2018 - Wed 07 Feb 201814 € 878
Wed 24 Jan 2018 - Wed 31 Jan 20187 € 439
Thu 25 Jan 2018 - Thu 01 Feb 20187 € 439
Thu 25 Jan 2018 - Thu 08 Feb 201814 € 878
Thu 25 Jan 2018 - Thu 15 Feb 201821 € 1317
Fri 26 Jan 2018 - Fri 02 Feb 20187 € 439
Fri 26 Jan 2018 - Fri 09 Feb 201814 € 878
Fri 26 Jan 2018 - Fri 16 Feb 201821 € 1317
Sat 27 Jan 2018 - Sat 17 Feb 201821 € 1317
Sat 27 Jan 2018 - Sat 10 Feb 201814 € 878
Sat 27 Jan 2018 - Sat 03 Feb 20187 € 439
Sun 28 Jan 2018 - Sun 04 Feb 20187 € 439
Sun 28 Jan 2018 - Sun 11 Feb 201814 € 878
Sun 28 Jan 2018 - Sun 18 Feb 201821 € 1317
Mon 29 Jan 2018 - Mon 19 Feb 201821 € 1317
Mon 29 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201814 € 878
Mon 29 Jan 2018 - Mon 05 Feb 20187 € 439
Tue 30 Jan 2018 - Tue 06 Feb 20187 € 439
Tue 30 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201814 € 878
Tue 30 Jan 2018 - Tue 20 Feb 201821 € 1317
Wed 31 Jan 2018 - Wed 07 Feb 20187 € 439
Wed 31 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201814 € 878
Wed 31 Jan 2018 - Wed 21 Feb 201821 € 1317


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 350,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Optioneel 35,00 EUR per verblijf