Varna (BGV186) Varna
huren op Vakantiehuizen.be

Varna

Huis Nummer: 300.249

Naam: Varna
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Varna

Huis Code: BGV186
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 2
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Zwembad


Opties

Varna (300.249)

Vakantiehuis  - : Varna

Varna

Omschrijving:

Indeling:
Appartement - 4e verdieping van 70 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer: 2x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Ligbad
Terras of vergelijkbaar: Open terras
Opmerking:
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Varna
Centrum: 2 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 23 Jun 2018 - Tue 26 Jun 20183 € 321
Sat 23 Jun 2018 - Wed 27 Jun 20184 € 367
Sat 23 Jun 2018 - Thu 28 Jun 20185 € 413
Sat 23 Jun 2018 - Sat 30 Jun 20187 € 459
Sat 23 Jun 2018 - Sat 07 Jul 201814€ 918 € 656
€ 262 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201821 € 1236
Sat 30 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201814 € 1039
Sat 30 Jun 2018 - Sat 07 Jul 20187 € 459
Sat 30 Jun 2018 - Thu 05 Jul 20185 € 413
Sat 30 Jun 2018 - Wed 04 Jul 20184 € 367
Sat 30 Jun 2018 - Tue 03 Jul 20183 € 321
Sat 30 Jun 2018 - Sat 21 Jul 201821 € 1679


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 150,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf