Village of Kranevo (BGN207) Village of Kranevo
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Kranevo

Huis Nummer: 300.100

Naam: Village of Kranevo
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Village of Kranevo

Huis Code: BGN207
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 3
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Village of Kranevo (300.100)

Vakantiehuis  - : Village of Kranevo
Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo

Village of Kranevo

Omschrijving:
Modern en comfortabel ingericht appartement met winkels, bars en een strand op loopafstand. Praktische keuken. Zie ook Village of Kranevo (300.099) en Village of Kranevo (300.101).

Indeling:
Appartement van 67 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Village of Kranevo
Vliegveld: 30 km
Centrum: 20 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 16 Jul 2018 - Mon 23 Jul 20187 € 419
Mon 16 Jul 2018 - Mon 30 Jul 201814 € 838
Mon 16 Jul 2018 - Mon 06 Aug 201821 € 1257
Tue 17 Jul 2018 - Tue 07 Aug 201821 € 1257
Tue 17 Jul 2018 - Tue 31 Jul 201814 € 838
Tue 17 Jul 2018 - Tue 24 Jul 20187 € 419
Mon 23 Jul 2018 - Mon 30 Jul 20187 € 419
Mon 23 Jul 2018 - Mon 06 Aug 201814 € 838
Mon 23 Jul 2018 - Mon 13 Aug 201821 € 1257
Sun 29 Jul 2018 - Sun 19 Aug 201821 € 1251
Sun 29 Jul 2018 - Sun 12 Aug 201814 € 838
Sun 29 Jul 2018 - Sun 05 Aug 20187 € 419
Mon 30 Jul 2018 - Mon 06 Aug 20187 € 419
Mon 30 Jul 2018 - Mon 13 Aug 201814 € 838
Mon 30 Jul 2018 - Mon 20 Aug 201821 € 1246
Tue 31 Jul 2018 - Tue 07 Aug 20187 € 419
Tue 31 Jul 2018 - Tue 14 Aug 201814 € 838
Tue 31 Jul 2018 - Tue 21 Aug 201821 € 1240


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 60,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf