Village of Kranevo (BGN207) Village of Kranevo
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Kranevo

Huis Nummer: 300.100

Naam: Village of Kranevo
Land: Bulgarije
Regio:
Plaats: Village of Kranevo

Huis Code: BGN207
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 3
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Village of Kranevo (300.100)

Vakantiehuis  - : Village of Kranevo
Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo

Village of Kranevo

Omschrijving:
Modern en comfortabel ingericht appartement met winkels, bars en een strand op loopafstand. Praktische keuken. Zie ook Village of Kranevo (300.099) en Village of Kranevo (300.101).

Indeling:
Appartement van 67 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Village of Kranevo
Vliegveld: 30 km
Centrum: 20 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Fri 21 Sep 2018 - Fri 28 Sep 20187 € 219
Fri 21 Sep 2018 - Fri 05 Oct 201814 € 438
Fri 21 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201821 € 657
Sat 22 Sep 2018 - Sat 29 Sep 20187 € 219
Sat 22 Sep 2018 - Sat 06 Oct 201814 € 438
Sat 22 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201821 € 657
Sun 23 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201821 € 657
Sun 23 Sep 2018 - Sun 07 Oct 201814 € 438
Sun 23 Sep 2018 - Sun 30 Sep 20187 € 219
Mon 24 Sep 2018 - Mon 01 Oct 20187 € 219
Mon 24 Sep 2018 - Mon 08 Oct 201814 € 438
Mon 24 Sep 2018 - Mon 15 Oct 201821 € 657
Tue 25 Sep 2018 - Tue 02 Oct 20187 € 219
Tue 25 Sep 2018 - Tue 09 Oct 201814 € 438
Tue 25 Sep 2018 - Tue 16 Oct 201821 € 657
Wed 26 Sep 2018 - Wed 17 Oct 201821 € 657
Wed 26 Sep 2018 - Wed 10 Oct 201814 € 438
Wed 26 Sep 2018 - Wed 03 Oct 20187 € 219
Thu 27 Sep 2018 - Thu 04 Oct 20187 € 219
Thu 27 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201814 € 438
Thu 27 Sep 2018 - Thu 18 Oct 201821 € 657
Fri 28 Sep 2018 - Fri 19 Oct 201821 € 657
Fri 28 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201814 € 438
Fri 28 Sep 2018 - Fri 05 Oct 20187 € 219
Sat 29 Sep 2018 - Sat 06 Oct 20187 € 219
Sat 29 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201814 € 438
Sat 29 Sep 2018 - Sat 20 Oct 201821 € 657
Sun 30 Sep 2018 - Sun 07 Oct 20187 € 219
Sun 30 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201814 € 438
Sun 30 Sep 2018 - Sun 21 Oct 201821 € 654


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 60,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf