Village of Kranevo (BGN217) Village of Kranevo
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Kranevo

Huis Nummer: 300.110

Naam: Village of Kranevo
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Village of Kranevo

Huis Code: BGN217
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 13
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 4
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Situering: Geschakeld
Soort: Appartement

 
  • Zwembad
  • Internet


Opties

Village of Kranevo (300.110)

Vakantiehuis  - : Village of Kranevo
Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo Vakantiehuis  - : Village of Kranevo

Village of Kranevo

Omschrijving:
Gemoedelijke twee-onder-één-kapwoning met gemeenschappelijk zwembad, die tijdens warme zomerdagen voor veel verkoeling zorgt. In het centrum van Kranevo gelegen, dichtbij Albena. Ieder gebouw beschikt over een appartement met een slaapkamer voor maximaal 4 personen op de begane grond en 2 kamers op de eerste verdieping. Op de tweede verdieping bevindt zich nog een slaapkamer voor maximaal 4 personen. Dichtbij is van alles te zien en te doen, waardoor dit vakantiehuis ideaal is voor actieve reizigers, maar ook voor gezinnen met kinderen. Het uitnodigende terras is geschikt voor een gezellig diner in de buitenlucht. Dichtbij het brede zandstrand van Kranevo en diverse restaurants, bars en discotheken.

Indeling:
Twee-onder-één-kap van 180 m².
Slaapkamer: 2x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 3x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Opmerking:
Vakantiehuizen met internet
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Village of Kranevo
Vliegveld: 35 km
Centrum: 23 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 10 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 22 Jan 2018 - Mon 29 Jan 20187 € 650
Mon 22 Jan 2018 - Mon 05 Feb 201814 € 1300
Mon 22 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201821 € 1950
Tue 23 Jan 2018 - Tue 30 Jan 20187 € 650
Tue 23 Jan 2018 - Tue 06 Feb 201814 € 1300
Tue 23 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201821 € 1950
Wed 24 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201821 € 1950
Wed 24 Jan 2018 - Wed 07 Feb 201814 € 1300
Wed 24 Jan 2018 - Wed 31 Jan 20187 € 650
Thu 25 Jan 2018 - Thu 01 Feb 20187 € 650
Thu 25 Jan 2018 - Thu 08 Feb 201814 € 1300
Thu 25 Jan 2018 - Thu 15 Feb 201821 € 1950
Fri 26 Jan 2018 - Fri 02 Feb 20187 € 650
Fri 26 Jan 2018 - Fri 09 Feb 201814 € 1300
Fri 26 Jan 2018 - Fri 16 Feb 201821 € 1950
Sat 27 Jan 2018 - Sat 17 Feb 201821 € 1950
Sat 27 Jan 2018 - Sat 10 Feb 201814 € 1300
Sat 27 Jan 2018 - Sat 03 Feb 20187 € 650
Sun 28 Jan 2018 - Sun 04 Feb 20187 € 650
Sun 28 Jan 2018 - Sun 11 Feb 201814 € 1300
Sun 28 Jan 2018 - Sun 18 Feb 201821 € 1950
Mon 29 Jan 2018 - Mon 19 Feb 201821 € 1950
Mon 29 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201814 € 1300
Mon 29 Jan 2018 - Mon 05 Feb 20187 € 650
Tue 30 Jan 2018 - Tue 06 Feb 20187 € 650
Tue 30 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201814 € 1300
Tue 30 Jan 2018 - Tue 20 Feb 201821 € 1950
Wed 31 Jan 2018 - Wed 07 Feb 20187 € 650
Wed 31 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201814 € 1300
Wed 31 Jan 2018 - Wed 21 Feb 201821 € 1950


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf