Village of Krapets (BGN193) Village of Krapets
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Krapets

Huis Nummer: 300.086

Naam: Village of Krapets
Land: Bulgarije
Regio: Dobrich

Huis Code: BGN193
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 15
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 5
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Sauna
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Internet


Opties

Village of Krapets (300.086)

Vakantiehuis  - : Village of Krapets
Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets Vakantiehuis  - : Village of Krapets

Village of Krapets

Omschrijving:
Vakantiehuis in een typische Bulgaarse stijl met veel ruimte en comfort. Twee zwembaden aanwezig, waarvan 1 geschikt is voor kinderen. Tuin: sauna voor maximaal 12 personen, biljarttafel, barbecue en een overdekt terras.

Indeling:
Vakantiehuis van 130 m².
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den), 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den), 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den), 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 2x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Village of Krapets
Vliegveld: 90 km
Centrum: 80 km
Winkels: 400 m
Restaurants: 10 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Thu 20 Sep 2018 - Thu 27 Sep 20187 € 869
Thu 20 Sep 2018 - Thu 04 Oct 201814 € 1738
Thu 20 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201821 € 2607
Fri 21 Sep 2018 - Fri 28 Sep 20187 € 869
Fri 21 Sep 2018 - Fri 05 Oct 201814 € 1738
Fri 21 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201821 € 2607
Sat 22 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201821 € 2607
Sat 22 Sep 2018 - Sat 06 Oct 201814 € 1738
Sat 22 Sep 2018 - Sat 29 Sep 20187 € 869
Sun 23 Sep 2018 - Sun 30 Sep 20187 € 869
Sun 23 Sep 2018 - Sun 07 Oct 201814 € 1738
Sun 23 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201821 € 2607
Mon 24 Sep 2018 - Mon 01 Oct 20187 € 869
Mon 24 Sep 2018 - Mon 08 Oct 201814 € 1738
Mon 24 Sep 2018 - Mon 15 Oct 201821 € 2607
Tue 25 Sep 2018 - Tue 16 Oct 201821 € 2607
Tue 25 Sep 2018 - Tue 09 Oct 201814 € 1738
Tue 25 Sep 2018 - Tue 02 Oct 20187 € 869
Wed 26 Sep 2018 - Wed 03 Oct 20187 € 869
Wed 26 Sep 2018 - Wed 10 Oct 201814 € 1738
Wed 26 Sep 2018 - Wed 17 Oct 201821 € 2607
Thu 27 Sep 2018 - Thu 04 Oct 20187 € 869
Thu 27 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201814 € 1738
Thu 27 Sep 2018 - Thu 18 Oct 201821 € 2607
Fri 28 Sep 2018 - Fri 19 Oct 201821 € 2607
Fri 28 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201814 € 1738
Fri 28 Sep 2018 - Fri 05 Oct 20187 € 869
Sat 29 Sep 2018 - Sat 06 Oct 20187 € 869
Sat 29 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201814 € 1738
Sat 29 Sep 2018 - Sat 20 Oct 201821 € 2607
Sun 30 Sep 2018 - Sun 07 Oct 20187 € 869
Sun 30 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201814 € 1738
Sun 30 Sep 2018 - Sun 21 Oct 201821 € 2596


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 100,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf