Village of Tsarkva (BGN214) Village of Tsarkva
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Tsarkva

Huis Nummer: 300.107

Naam: Village of Tsarkva
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Village of Tsarkva

Huis Code: BGN214
Sterren: 5 Sterren
Maximum personen: 11
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 6
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Jacuzzi
  • Wasmachine
  • Vaatwasser


Opties

Village of Tsarkva (300.107)

Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva
Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva

Village of Tsarkva

Omschrijving:
Dit luxueuze vakantiehuis ligt op een kleine heuvel met een prachtige uitzicht over het pittoreske landschap. Het dorp Tsatkva is zeer populair bij Engelsen, velen hebben hier een zomerhuis. Het huis met zijn stenen en houten panelen doet denken aan de "wedergeboorte" van Bulgarije. In de goed onderhouden tuin vindt u een groot zwembad met ligstoelen en parasols. U kunt gezellig samenzijn in de modern en zeer comfortabel ingerichte woonkamer. De keuken is voorzien van alle comfort en is ideaal voor de mensen die graag koken! De slaapkamers zijn sfeervol ingericht met een hoge kwaliteit. Elk heeft zijn eigen flair. Een blikvanger in het vakantiehuis is een eigen "Nachtclub" in de kelderverdieping, waar u kunt dansen en naar muziek kunt luisteren. Dit is zonder twijfel een prachtig vakantiehuis, met veel liefde ingericht. De ideale plek voor uw vakantie!

Indeling:
Vakantiehuis van 375 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Village of Tsarkva
Vliegveld: 40 km
Centrum: 30 km
Zee: 6,5 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 22 Jan 2018 - Mon 29 Jan 20187 € 1020
Mon 22 Jan 2018 - Mon 05 Feb 201814 € 2040
Mon 22 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201821 € 3060
Tue 23 Jan 2018 - Tue 30 Jan 20187 € 1020
Tue 23 Jan 2018 - Tue 06 Feb 201814 € 2040
Tue 23 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201821 € 3060
Wed 24 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201821 € 3060
Wed 24 Jan 2018 - Wed 07 Feb 201814 € 2040
Wed 24 Jan 2018 - Wed 31 Jan 20187 € 1020
Thu 25 Jan 2018 - Thu 01 Feb 20187 € 1020
Thu 25 Jan 2018 - Thu 08 Feb 201814 € 2040
Thu 25 Jan 2018 - Thu 15 Feb 201821 € 3060
Fri 26 Jan 2018 - Fri 09 Feb 201814 € 2040
Fri 26 Jan 2018 - Fri 02 Feb 20187 € 1020
Sat 27 Jan 2018 - Sat 03 Feb 20187 € 1020
Sat 27 Jan 2018 - Sat 10 Feb 201814 € 2040
Sun 28 Jan 2018 - Sun 04 Feb 20187 € 1020
Sun 28 Jan 2018 - Sun 11 Feb 201814 € 2040
Mon 29 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201814 € 2040
Mon 29 Jan 2018 - Mon 05 Feb 20187 € 1020
Tue 30 Jan 2018 - Tue 06 Feb 20187 € 1020
Tue 30 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201814 € 2040
Wed 31 Jan 2018 - Wed 07 Feb 20187 € 1020
Wed 31 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201814 € 2040


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 200,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf