Village of Tsarkva (BGN214) Village of Tsarkva
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Tsarkva

Huis Nummer: 300.107

Naam: Village of Tsarkva
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Village of Tsarkva

Huis Code: BGN214
Sterren: 5 Sterren
Maximum personen: 11
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 6
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Jacuzzi
  • Wasmachine
  • Vaatwasser


Opties

Village of Tsarkva (300.107)

Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva
Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva

Village of Tsarkva

Omschrijving:
Dit luxueuze vakantiehuis ligt op een kleine heuvel met een prachtige uitzicht over het pittoreske landschap. Het dorp Tsatkva is zeer populair bij Engelsen, velen hebben hier een zomerhuis. Het huis met zijn stenen en houten panelen doet denken aan de "wedergeboorte" van Bulgarije. In de goed onderhouden tuin vindt u een groot zwembad met ligstoelen en parasols. U kunt gezellig samenzijn in de modern en zeer comfortabel ingerichte woonkamer. De keuken is voorzien van alle comfort en is ideaal voor de mensen die graag koken! De slaapkamers zijn sfeervol ingericht met een hoge kwaliteit. Elk heeft zijn eigen flair. Een blikvanger in het vakantiehuis is een eigen "Nachtclub" in de kelderverdieping, waar u kunt dansen en naar muziek kunt luisteren. Dit is zonder twijfel een prachtig vakantiehuis, met veel liefde ingericht. De ideale plek voor uw vakantie!

Indeling:
Vakantiehuis van 375 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Village of Tsarkva
Vliegveld: 40 km
Centrum: 30 km
Zee: 6,5 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Tue 14 Aug 2018 - Tue 21 Aug 20187 € 1934
Tue 14 Aug 2018 - Tue 28 Aug 201814 € 3626
Tue 14 Aug 2018 - Tue 04 Sep 201821 € 5146
Wed 15 Aug 2018 - Wed 05 Sep 201821 € 5074
Wed 15 Aug 2018 - Wed 29 Aug 201814 € 3554
Wed 15 Aug 2018 - Wed 22 Aug 20187 € 1906
Thu 16 Aug 2018 - Thu 23 Aug 20187 € 1877
Thu 16 Aug 2018 - Thu 30 Aug 201814 € 3483
Thu 16 Aug 2018 - Thu 06 Sep 201821 € 5003
Fri 17 Aug 2018 - Fri 07 Sep 201821 € 4931
Fri 17 Aug 2018 - Fri 31 Aug 201814 € 3411
Fri 17 Aug 2018 - Fri 24 Aug 20187 € 1849
Tue 21 Aug 2018 - Tue 28 Aug 20187 € 1691
Tue 21 Aug 2018 - Tue 04 Sep 201814 € 3211
Tue 21 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201821 € 4560
Wed 22 Aug 2018 - Wed 29 Aug 20187 € 1649
Wed 22 Aug 2018 - Wed 05 Sep 201814 € 3169
Wed 22 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201821 € 4460
Thu 23 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201821 € 4360
Thu 23 Aug 2018 - Thu 06 Sep 201814 € 3126
Thu 23 Aug 2018 - Thu 30 Aug 20187 € 1606
Mon 27 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20187 € 1520
Mon 27 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201814 € 2926
Mon 27 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201821 € 4046
Tue 28 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20187 € 1520
Tue 28 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201814 € 2869
Tue 28 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201821 € 3989
Wed 29 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201821 € 3931
Wed 29 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201814 € 2811
Wed 29 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20187 € 1520
Thu 30 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20187 € 1520
Thu 30 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201814 € 2754
Thu 30 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201821 € 3874
Fri 31 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20187 € 1520
Fri 31 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201814 € 2697
Fri 31 Aug 2018 - Fri 21 Sep 201821 € 3817


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 200,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf