Village of Tsarkva (BGN214) Village of Tsarkva
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Tsarkva

Huis Nummer: 300.107

Naam: Village of Tsarkva
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Village of Tsarkva

Huis Code: BGN214
Sterren: 5 Sterren
Maximum personen: 11
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Village of Tsarkva (300.107)

    Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva
    Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva

    Village of Tsarkva

    Omschrijving:
    Dit luxueuze vakantiehuis ligt op een kleine heuvel met een prachtige uitzicht over het pittoreske landschap. Het dorp Tsatkva is zeer populair bij Engelsen, velen hebben hier een zomerhuis. Het huis met zijn stenen en houten panelen doet denken aan de "wedergeboorte" van Bulgarije. In de goed onderhouden tuin vindt u een groot zwembad met ligstoelen en parasols. U kunt gezellig samenzijn in de modern en zeer comfortabel ingerichte woonkamer. De keuken is voorzien van alle comfort en is ideaal voor de mensen die graag koken! De slaapkamers zijn sfeervol ingericht met een hoge kwaliteit. Elk heeft zijn eigen flair. Een blikvanger in het vakantiehuis is een eigen "Nachtclub" in de kelderverdieping, waar u kunt dansen en naar muziek kunt luisteren. Dit is zonder twijfel een prachtig vakantiehuis, met veel liefde ingericht. De ideale plek voor uw vakantie!

    Indeling:
    Vakantiehuis van 375 m².
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Terras of vergelijkbaar: Veranda
    Opmerking:
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
    Omgeving
    Stad: Village of Tsarkva
    Vliegveld: 40 km
    Centrum: 30 km
    Zee: 6,5 km
    Winkels: 100 m
    Restaurants: 100 m

    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20187 € 1020
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 02 Dec 201814 € 2040
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201821 € 3060
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201821 € 3060
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 03 Dec 201814 € 2040
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 26 Nov 20187 € 1020
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 27 Nov 20187 € 1020
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 04 Dec 201814 € 2040
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201821 € 3060
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201821 € 3060
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 05 Dec 201814 € 2040
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 28 Nov 20187 € 1020
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 29 Nov 20187 € 1020
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 06 Dec 201814 € 2040
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201821 € 3060
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 30 Nov 20187 € 1020
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 07 Dec 201814 € 2040
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201821 € 3060
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 15 Dec 201821 € 3060
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 08 Dec 201814 € 2040
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20187 € 1020
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20187 € 1020
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201814 € 2040
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 16 Dec 201821 € 3060
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20187 € 1020
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201814 € 2040
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 17 Dec 201821 € 3060
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 18 Dec 201821 € 3060
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201814 € 2040
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 04 Dec 20187 € 1020
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 05 Dec 20187 € 1020
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201814 € 2040
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 19 Dec 201821 € 3060
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 20 Dec 201821 € 3060
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201814 € 2040
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 06 Dec 20187 € 1020
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 07 Dec 20187 € 1020
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201814 € 2040
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 21 Dec 201821 € 3060


    Extra kosten
    Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
     
    Borgsom: 200,00 EUR per verblijf
     
    Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
     
    Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf