Village of Tsarkva (BGN214) Village of Tsarkva
huren op Vakantiehuizen.be

Village of Tsarkva

Huis Nummer: 300.107

Naam: Village of Tsarkva
Land: Bulgarije
Regio: Varna
Plaats: Village of Tsarkva

Huis Code: BGN214
Sterren: 5 Sterren
Maximum personen: 11
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 6
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Jacuzzi
  • Wasmachine
  • Vaatwasser


Opties

Village of Tsarkva (300.107)

Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva
Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva Vakantiehuis  - : Village of Tsarkva

Village of Tsarkva

Omschrijving:
Dit luxueuze vakantiehuis ligt op een kleine heuvel met een prachtige uitzicht over het pittoreske landschap. Het dorp Tsatkva is zeer populair bij Engelsen, velen hebben hier een zomerhuis. Het huis met zijn stenen en houten panelen doet denken aan de "wedergeboorte" van Bulgarije. In de goed onderhouden tuin vindt u een groot zwembad met ligstoelen en parasols. U kunt gezellig samenzijn in de modern en zeer comfortabel ingerichte woonkamer. De keuken is voorzien van alle comfort en is ideaal voor de mensen die graag koken! De slaapkamers zijn sfeervol ingericht met een hoge kwaliteit. Elk heeft zijn eigen flair. Een blikvanger in het vakantiehuis is een eigen "Nachtclub" in de kelderverdieping, waar u kunt dansen en naar muziek kunt luisteren. Dit is zonder twijfel een prachtig vakantiehuis, met veel liefde ingericht. De ideale plek voor uw vakantie!

Indeling:
Vakantiehuis van 375 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Veranda
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Village of Tsarkva
Vliegveld: 40 km
Centrum: 30 km
Zee: 6,5 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Tue 25 Sep 2018 - Tue 02 Oct 20187 € 1120
Tue 25 Sep 2018 - Tue 09 Oct 201814 € 2240
Tue 25 Sep 2018 - Tue 16 Oct 201821 € 3360
Wed 26 Sep 2018 - Wed 03 Oct 20187 € 1120
Wed 26 Sep 2018 - Wed 10 Oct 201814 € 2240
Wed 26 Sep 2018 - Wed 17 Oct 201821 € 3360
Thu 27 Sep 2018 - Thu 18 Oct 201821 € 3360
Thu 27 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201814 € 2240
Thu 27 Sep 2018 - Thu 04 Oct 20187 € 1120
Fri 28 Sep 2018 - Fri 05 Oct 20187 € 1120
Fri 28 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201814 € 2240
Fri 28 Sep 2018 - Fri 19 Oct 201821 € 3360
Sat 29 Sep 2018 - Sat 06 Oct 20187 € 1120
Sat 29 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201814 € 2240
Sat 29 Sep 2018 - Sat 20 Oct 201821 € 3360
Sun 30 Sep 2018 - Sun 07 Oct 20187 € 1120
Sun 30 Sep 2018 - Sun 14 Oct 201814 € 2240


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Borgsom: 200,00 EUR per verblijf
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf