Als Odde (DK1571.658.1) Hadsund
huren op Vakantiehuizen.be

Als Odde

Huis Nummer: 828.989

Naam: Als Odde
Plaats: Hadsund

Huis Code: DK1571.658.1
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Situering: Vrijstaand
Soort: Villa

 
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Niet Roken


Opties

Als Odde (828.989)

Vakantiehuis  - : Als Odde
Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde Vakantiehuis  - : Als Odde

Als Odde

Omschrijving:

Omgeving
Stad: Hadsund
Zee: 500 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 24 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20187 € 332
Sat 24 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201820 € 914
Sat 24 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201819 € 869
Sat 24 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201818 € 824
Sat 24 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201817 € 779
Sat 24 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201816 € 734
Sat 24 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201815 € 689
Sat 24 Nov 2018 - Sat 08 Dec 201814 € 650
Sat 24 Nov 2018 - Fri 07 Dec 201813 € 599
Sat 24 Nov 2018 - Thu 06 Dec 201812 € 554
Sat 24 Nov 2018 - Wed 05 Dec 201811 € 509
Sat 24 Nov 2018 - Tue 04 Dec 201810 € 464
Sat 24 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20189 € 419
Sat 24 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20188 € 374
Sat 24 Nov 2018 - Sat 15 Dec 201821 € 958


Extra kosten
ERV cancellation insurance: Inbegrepen 0
 
Calamiteitenfonds: 2,50 EUR per verblijf
 
Water: Inbegrepen 0
 
Elektriciteit: tot 31-12-2018: 2,80 DKK per kWh
 
Elektriciteit: vanaf 01-01-2019 tot 31-12-2019: 2,80 DKK per kWh
 
Eindschoonmaak: Optioneel tot 31-12-2018: 800,00 DKK per verblijf
 
Eindschoonmaak: Optioneel vanaf 01-01-2019 tot 31-12-2019: 800,00 DKK per verblijf