Kiviaho (FI2610.602.1) Parikkala
huren op Vakantiehuizen.be

Kiviaho

Huis Nummer: 110.0355

Naam: Kiviaho
Land: Finland
Regio:
Plaats: Parikkala

Huis Code: FI2610.602.1
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Wasmachine
  • Niet Roken


Opties

Kiviaho (110.0355)

Vakantiehuis  - : Kiviaho
Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho Vakantiehuis  - : Kiviaho

Kiviaho

Omschrijving:

Omgeving
Stad: Parikkala
Meer: 35 m
Openbaar vervoer: 12 km

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 28 Apr 2018 - Sun 29 Apr 20181 € 69
Sat 28 Apr 2018 - Fri 11 May 201813 € 901
Sat 28 Apr 2018 - Sat 12 May 201814 € 970
Sat 28 Apr 2018 - Sun 13 May 201815 € 1039
Sat 28 Apr 2018 - Mon 14 May 201816 € 1109
Sat 28 Apr 2018 - Tue 15 May 201817 € 1178
Sat 28 Apr 2018 - Wed 16 May 201818 € 1247
Sat 28 Apr 2018 - Thu 17 May 201819 € 1316
Sat 28 Apr 2018 - Fri 18 May 201820 € 1386
Sat 28 Apr 2018 - Sat 19 May 201821 € 1455
Sat 28 Apr 2018 - Thu 10 May 201812 € 831
Sat 28 Apr 2018 - Wed 09 May 201811 € 762
Sat 28 Apr 2018 - Mon 30 Apr 20182 € 139
Sat 28 Apr 2018 - Tue 01 May 20183 € 208
Sat 28 Apr 2018 - Wed 02 May 20184 € 277
Sat 28 Apr 2018 - Thu 03 May 20185 € 346
Sat 28 Apr 2018 - Fri 04 May 20186 € 416
Sat 28 Apr 2018 - Sat 05 May 20187 € 485
Sat 28 Apr 2018 - Sun 06 May 20188 € 554
Sat 28 Apr 2018 - Mon 07 May 20189 € 624
Sat 28 Apr 2018 - Tue 08 May 201810 € 693
Sun 29 Apr 2018 - Sat 12 May 201813 € 901
Sun 29 Apr 2018 - Sun 13 May 201814 € 970
Sun 29 Apr 2018 - Mon 14 May 201815 € 1039
Sun 29 Apr 2018 - Tue 15 May 201816 € 1109
Sun 29 Apr 2018 - Wed 16 May 201817 € 1178
Sun 29 Apr 2018 - Thu 17 May 201818 € 1247
Sun 29 Apr 2018 - Fri 18 May 201819 € 1316
Sun 29 Apr 2018 - Sat 19 May 201820 € 1386
Sun 29 Apr 2018 - Sun 20 May 201821 € 1455
Sun 29 Apr 2018 - Fri 11 May 201812 € 831
Sun 29 Apr 2018 - Thu 10 May 201811 € 762
Sun 29 Apr 2018 - Wed 09 May 201810 € 693
Sun 29 Apr 2018 - Mon 30 Apr 20181 € 69
Sun 29 Apr 2018 - Tue 01 May 20182 € 139
Sun 29 Apr 2018 - Wed 02 May 20183 € 208
Sun 29 Apr 2018 - Thu 03 May 20184 € 277
Sun 29 Apr 2018 - Fri 04 May 20185 € 346
Sun 29 Apr 2018 - Sat 05 May 20186 € 416
Sun 29 Apr 2018 - Sun 06 May 20187 € 485
Sun 29 Apr 2018 - Mon 07 May 20188 € 554
Sun 29 Apr 2018 - Tue 08 May 20189 € 624
Mon 30 Apr 2018 - Sat 12 May 201812 € 831
Mon 30 Apr 2018 - Sun 13 May 201813 € 901
Mon 30 Apr 2018 - Mon 14 May 201814 € 970
Mon 30 Apr 2018 - Tue 15 May 201815 € 1039
Mon 30 Apr 2018 - Wed 16 May 201816 € 1109
Mon 30 Apr 2018 - Thu 17 May 201817 € 1178
Mon 30 Apr 2018 - Fri 18 May 201818 € 1247
Mon 30 Apr 2018 - Sat 19 May 201819 € 1316
Mon 30 Apr 2018 - Sun 20 May 201820 € 1386
Mon 30 Apr 2018 - Fri 11 May 201811 € 762
Mon 30 Apr 2018 - Thu 10 May 201810 € 693
Mon 30 Apr 2018 - Tue 01 May 20181 € 69
Mon 30 Apr 2018 - Wed 02 May 20182 € 139
Mon 30 Apr 2018 - Thu 03 May 20183 € 208
Mon 30 Apr 2018 - Fri 04 May 20184 € 277
Mon 30 Apr 2018 - Sat 05 May 20185 € 346
Mon 30 Apr 2018 - Sun 06 May 20186 € 416
Mon 30 Apr 2018 - Mon 07 May 20187 € 485
Mon 30 Apr 2018 - Tue 08 May 20188 € 554
Mon 30 Apr 2018 - Wed 09 May 20189 € 624
Mon 30 Apr 2018 - Mon 21 May 201821 € 1455


Extra kosten
ERV cancellation insurance: Inbegrepen
 
Calamiteitenfonds: 2,50 EUR per verblijf
 
Eindschoonmaak: Optioneel tot 27-12-2018: 76,89 EUR per verblijf
 
Bed- en badlinnen: Optioneel tot 01-05-2020: 10,19 EUR per persoon
 
Huisdier: Inbegrepen tot 01-05-2020
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen vanaf 28-12-2018 tot 08-01-2019
 
Eindschoonmaak: Optioneel vanaf 09-01-2019 tot 01-05-2020: 76,89 EUR per verblijf