Pallaksen valkkorinne (FI1500.605.1) Enontekiö
huren op Vakantiehuizen.be

Pallaksen valkkorinne

Huis Nummer: 110.2105

Naam: Pallaksen valkkorinne
Land: Finland
Plaats: Enontekiö

Huis Code: FI1500.605.1
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 10
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 4
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Niet Roken


Opties

Pallaksen valkkorinne (110.2105)

Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne
Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne Vakantiehuis  - : Pallaksen valkkorinne

Pallaksen valkkorinne

Omschrijving:

Omgeving
Stad: Enontekiö
Meer: 6 km
Openbaar vervoer: 500 m
Skilift: 20 km

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 30 Apr 2018 - Tue 01 May 20181 € 103
Mon 30 Apr 2018 - Sun 13 May 201813 € 1212
Mon 30 Apr 2018 - Mon 14 May 201814 € 1331
Mon 30 Apr 2018 - Tue 15 May 201815 € 1386
Mon 30 Apr 2018 - Wed 16 May 201816 € 1473
Mon 30 Apr 2018 - Thu 17 May 201817 € 1560
Mon 30 Apr 2018 - Fri 18 May 201818 € 1647
Mon 30 Apr 2018 - Sat 19 May 201819 € 1734
Mon 30 Apr 2018 - Sun 20 May 201820 € 1821
Mon 30 Apr 2018 - Sat 12 May 201812 € 1125
Mon 30 Apr 2018 - Fri 11 May 201811 € 1038
Mon 30 Apr 2018 - Thu 10 May 201810 € 951
Mon 30 Apr 2018 - Wed 02 May 20182 € 206
Mon 30 Apr 2018 - Thu 03 May 20183 € 309
Mon 30 Apr 2018 - Fri 04 May 20184 € 413
Mon 30 Apr 2018 - Sat 05 May 20185 € 516
Mon 30 Apr 2018 - Sun 06 May 20186 € 603
Mon 30 Apr 2018 - Mon 07 May 20187 € 722
Mon 30 Apr 2018 - Tue 08 May 20188 € 777
Mon 30 Apr 2018 - Wed 09 May 20189 € 864
Mon 30 Apr 2018 - Mon 21 May 201821 € 1940


Extra kosten
ERV cancellation insurance: Inbegrepen
 
Calamiteitenfonds: 2,50 EUR per verblijf
 
Eindschoonmaak: Optioneel tot 28-12-2018: 126,14 EUR per verblijf
 
Bed- en badlinnen: Optioneel tot 03-05-2019: 15,14 EUR per persoon
 
Huisdier: Inbegrepen tot 03-05-2019
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen vanaf 29-12-2018 tot 08-01-2019
 
Eindschoonmaak: Optioneel vanaf 09-01-2019 tot 03-05-2019: 126,14 EUR per verblijf