Vuosselinkulma 2 (FI1250.1056.1) Kuusamo
huren op Vakantiehuizen.be

Vuosselinkulma 2

Huis Nummer: 110.4743

Naam: Vuosselinkulma 2
Land: Finland
Regio:
Plaats: Kuusamo

Huis Code: FI1250.1056.1
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Sauna
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Niet Roken


Opties

Vuosselinkulma 2 (110.4743)

Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2
Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2 Vakantiehuis  - : Vuosselinkulma 2

Vuosselinkulma 2

Omschrijving:

Omgeving
Stad: Kuusamo
Centrum: 27 km
Openbaar vervoer: 200 m
Skilift: 200 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 30 Apr 2018 - Tue 01 May 20181 € 78
Mon 30 Apr 2018 - Sun 13 May 201813 € 1030
Mon 30 Apr 2018 - Mon 14 May 201814 € 1106
Mon 30 Apr 2018 - Tue 15 May 201815 € 1190
Mon 30 Apr 2018 - Wed 16 May 201816 € 1270
Mon 30 Apr 2018 - Thu 17 May 201817 € 1350
Mon 30 Apr 2018 - Fri 18 May 201818 € 1430
Mon 30 Apr 2018 - Sat 19 May 201819 € 1509
Mon 30 Apr 2018 - Sun 20 May 201820 € 1589
Mon 30 Apr 2018 - Sat 12 May 201812 € 950
Mon 30 Apr 2018 - Fri 11 May 201811 € 871
Mon 30 Apr 2018 - Thu 10 May 201810 € 791
Mon 30 Apr 2018 - Wed 02 May 20182 € 157
Mon 30 Apr 2018 - Thu 03 May 20183 € 235
Mon 30 Apr 2018 - Fri 04 May 20184 € 313
Mon 30 Apr 2018 - Sat 05 May 20185 € 391
Mon 30 Apr 2018 - Sun 06 May 20186 € 471
Mon 30 Apr 2018 - Mon 07 May 20187 € 548
Mon 30 Apr 2018 - Tue 08 May 20188 € 631
Mon 30 Apr 2018 - Wed 09 May 20189 € 711
Mon 30 Apr 2018 - Mon 21 May 201821 € 1665


Extra kosten
ERV cancellation insurance: Inbegrepen
 
Calamiteitenfonds: 2,50 EUR per verblijf
 
Eindschoonmaak: Optioneel tot 28-12-2018: 75,00 EUR per verblijf
 
Bed- en badlinnen: Optioneel tot 02-05-2020: 15,00 EUR per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen vanaf 29-12-2018 tot 05-01-2019
 
Eindschoonmaak: Optioneel vanaf 06-01-2019 tot 02-05-2020: 75,00 EUR per verblijf