Agios Andreas Astros (GPE299) Agios Andreas Astros
huren op Vakantiehuizen.be

Agios Andreas Astros

Huis Nummer: 140.1311

Naam: Agios Andreas Astros
Plaats: Agios Andreas Astros

Huis Code: GPE299
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Agios Andreas Astros (140.1311)

    Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros
    Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros Vakantiehuis  - : Agios Andreas Astros

    Agios Andreas Astros

    Omschrijving:
    Dit vakantiehuis is gelegen op 100 m van het strand en deelt een tuin met de accommodatie Agios Andreas Astros (140.1312). U kunt genieten van de heerlijke stranden en het omvangrijke erfgoed van Paralio Astros ontdekken.

    Indeling:
    Vakantiehuis van 55 m².
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
    Opmerking:
    Bij de "All-in prijs" vakantiehuizen zijn verbruikskosten, bedlinnen en eindschoonmaak al inclusief in de huurprijs.
    Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
    Omgeving
    Stad: Agios Andreas Astros
    Centrum: 30 km
    Winkels: 2 km
    Restaurants: 100 m

     
    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20187 € 290
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 02 Dec 201814 € 580
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201821 € 870
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201821 € 870
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 03 Dec 201814 € 580
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 26 Nov 20187 € 290
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 27 Nov 20187 € 290
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 04 Dec 201814 € 580
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201821 € 870
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201821 € 870
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 05 Dec 201814 € 580
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 28 Nov 20187 € 290
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 29 Nov 20187 € 290
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 06 Dec 201814 € 580
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201821 € 870
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 30 Nov 20187 € 290
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 07 Dec 201814 € 580
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201821 € 870
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 15 Dec 201821 € 870
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 08 Dec 201814 € 580
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20187 € 290
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20187 € 290
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201814 € 580
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 16 Dec 201821 € 870
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20187 € 290
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201814 € 580
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 17 Dec 201821 € 870
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 18 Dec 201821 € 870
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201814 € 580
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 04 Dec 20187 € 290
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 05 Dec 20187 € 290
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201814 € 580
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 19 Dec 201821 € 870
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 20 Dec 201821 € 870
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201814 € 580
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 06 Dec 20187 € 290
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 07 Dec 20187 € 290
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201814 € 580
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 21 Dec 201821 € 870


    Extra kosten
    Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
     
    Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
     
    Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf