Paralio Astros (GPE294) Paralio Astros
huren op Vakantiehuizen.be

Paralio Astros

Huis Nummer: 140.1308

Naam: Paralio Astros
Plaats: Paralio Astros

Huis Code: GPE294
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Paralio Astros (140.1308)

    Vakantiehuis  - : Paralio Astros
    Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros Vakantiehuis  - : Paralio Astros

    Paralio Astros

    Omschrijving:
    Dit stenen vakantiehuis van twee verdiepingen is een van de drie rijtjeshuizen, die een zwembad heeft. Een mooie tuin omringt de drie huizen, die zich op 120 m van het zandstrand bevinden. Paralio Astros ligt in de provincie van Voria Kynouria aan de oost kust van de Peloponnesos. Naast heerlijke stranden biedt de plaats ook een mooie haven voor kleine boten. De regio beschikt over veel traditionele gebouwen en tavernen. Als u meer wilt beleven is het zeker de moeite waard om naar Athene te gaan dat op 2,5 uur rijden ligt, waar u veel cultuurschatten vindt of u kunt een uitstapje maken naar de mooie stad Napfilio.

    Indeling:
    Rijtjeshuis van 80 m².
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Terras of vergelijkbaar: Open terras
    Opmerking:
    Bij de "All-in prijs" vakantiehuizen zijn verbruikskosten, bedlinnen en eindschoonmaak al inclusief in de huurprijs.
    Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
    Omgeving
    Stad: Paralio Astros
    Vliegveld: 71 km
    Centrum: 31 km
    Winkels: 2 km
    Restaurants: 2 km

     
    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20187 € 360
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 02 Dec 201814 € 720
    Sun 18 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201821 € 1080
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201821 € 1080
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 03 Dec 201814 € 720
    Mon 19 Nov 2018 - Mon 26 Nov 20187 € 360
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 27 Nov 20187 € 360
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 04 Dec 201814 € 720
    Tue 20 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201821 € 1080
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201821 € 1080
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 05 Dec 201814 € 720
    Wed 21 Nov 2018 - Wed 28 Nov 20187 € 360
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 29 Nov 20187 € 360
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 06 Dec 201814 € 720
    Thu 22 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201821 € 1080
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 30 Nov 20187 € 360
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 07 Dec 201814 € 720
    Fri 23 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201821 € 1080
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 15 Dec 201821 € 1080
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 08 Dec 201814 € 720
    Sat 24 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20187 € 360
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20187 € 360
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201814 € 720
    Sun 25 Nov 2018 - Sun 16 Dec 201821 € 1080
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20187 € 360
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201814 € 720
    Mon 26 Nov 2018 - Mon 17 Dec 201821 € 1080
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 18 Dec 201821 € 1080
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201814 € 720
    Tue 27 Nov 2018 - Tue 04 Dec 20187 € 360
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 05 Dec 20187 € 360
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201814 € 720
    Wed 28 Nov 2018 - Wed 19 Dec 201821 € 1080
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 20 Dec 201821 € 1080
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201814 € 720
    Thu 29 Nov 2018 - Thu 06 Dec 20187 € 360
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 07 Dec 20187 € 360
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201814 € 720
    Fri 30 Nov 2018 - Fri 21 Dec 201821 € 1080


    Extra kosten
    Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
     
    Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
     
    Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf