Redfern Court (GB-00001-61) St. Ives
huren op Vakantiehuizen.be

Redfern Court

Huis Nummer: 130.3762

Naam: Redfern Court
Regio: Cornwall
Plaats: St. Ives

Huis Code: GB-00001-61
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement
Situering: Deel van een huis, niet alleen bewoning

 
  • Wasmachine
  • Internet
  • Niet Roken


Opties

Redfern Court (130.3762)

Vakantiehuis  - : Redfern Court
Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court Vakantiehuis  - : Redfern Court

Redfern Court

Omschrijving:

Indeling:
Parterre: (keuken(fornuis(gas), oven, magnetron, koelkast, wasdroger, wasmachine), woon/eetkamer(TV, eettafel, DVD-speler), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), badkamer(bad met douche, wastafel, toilet))

tuin
Opmerking:
Bedden opgemaakt bij aankomst
Omgeving
Stad: St. Ives
Centrum: 10 km
Winkels: 200 m
Restaurants: 200 m
Bars / Restaurants: 300 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 21 Jan 2019 - Thu 24 Jan 20193 € 436
Mon 21 Jan 2019 - Fri 25 Jan 20194 € 463
Mon 21 Jan 2019 - Sat 26 Jan 20195 € 490
Mon 21 Jan 2019 - Sun 27 Jan 20196 € 570
Mon 21 Jan 2019 - Mon 28 Jan 20197 € 570
Mon 21 Jan 2019 - Mon 04 Feb 201914 € 1108
Tue 22 Jan 2019 - Tue 05 Feb 201914 € 1108
Tue 22 Jan 2019 - Tue 29 Jan 20197 € 570
Tue 22 Jan 2019 - Mon 28 Jan 20196 € 570
Tue 22 Jan 2019 - Sun 27 Jan 20195 € 490
Tue 22 Jan 2019 - Sat 26 Jan 20194 € 463
Tue 22 Jan 2019 - Fri 25 Jan 20193 € 436
Wed 23 Jan 2019 - Wed 06 Feb 201914 € 1108
Wed 23 Jan 2019 - Wed 30 Jan 20197 € 570
Wed 23 Jan 2019 - Tue 29 Jan 20196 € 570
Wed 23 Jan 2019 - Mon 28 Jan 20195 € 490
Wed 23 Jan 2019 - Sun 27 Jan 20194 € 463
Wed 23 Jan 2019 - Sat 26 Jan 20193 € 436
Thu 24 Jan 2019 - Thu 07 Feb 201914 € 1108
Thu 24 Jan 2019 - Thu 31 Jan 20197 € 570
Thu 24 Jan 2019 - Wed 30 Jan 20196 € 570
Thu 24 Jan 2019 - Tue 29 Jan 20195 € 490
Thu 24 Jan 2019 - Mon 28 Jan 20194 € 463
Thu 24 Jan 2019 - Sun 27 Jan 20193 € 436
Fri 25 Jan 2019 - Fri 08 Feb 201914 € 1108
Fri 25 Jan 2019 - Fri 01 Feb 20197 € 570
Fri 25 Jan 2019 - Thu 31 Jan 20196 € 570
Fri 25 Jan 2019 - Wed 30 Jan 20195 € 490
Fri 25 Jan 2019 - Tue 29 Jan 20194 € 463
Fri 25 Jan 2019 - Mon 28 Jan 20193 € 436
Sat 26 Jan 2019 - Sat 09 Feb 201914 € 1108
Sat 26 Jan 2019 - Sat 02 Feb 20197 € 570
Sat 26 Jan 2019 - Fri 01 Feb 20196 € 570
Sat 26 Jan 2019 - Thu 31 Jan 20195 € 490
Sat 26 Jan 2019 - Wed 30 Jan 20194 € 463
Sat 26 Jan 2019 - Tue 29 Jan 20193 € 436
Sun 27 Jan 2019 - Sun 10 Feb 201914 € 1108
Sun 27 Jan 2019 - Sun 03 Feb 20197 € 570
Sun 27 Jan 2019 - Sat 02 Feb 20196 € 570
Sun 27 Jan 2019 - Fri 01 Feb 20195 € 490
Sun 27 Jan 2019 - Thu 31 Jan 20194 € 463
Sun 27 Jan 2019 - Wed 30 Jan 20193 € 436
Mon 28 Jan 2019 - Mon 11 Feb 201914 € 1108
Mon 28 Jan 2019 - Mon 04 Feb 20197 € 570
Mon 28 Jan 2019 - Sun 03 Feb 20196 € 570
Mon 28 Jan 2019 - Sat 02 Feb 20195 € 490
Mon 28 Jan 2019 - Fri 01 Feb 20194 € 463
Mon 28 Jan 2019 - Thu 31 Jan 20193 € 436
Tue 29 Jan 2019 - Tue 12 Feb 201914 € 1108
Tue 29 Jan 2019 - Tue 05 Feb 20197 € 570
Tue 29 Jan 2019 - Mon 04 Feb 20196 € 570
Tue 29 Jan 2019 - Sun 03 Feb 20195 € 490
Tue 29 Jan 2019 - Sat 02 Feb 20194 € 463
Tue 29 Jan 2019 - Fri 01 Feb 20193 € 436
Wed 30 Jan 2019 - Wed 13 Feb 201914 € 1108
Wed 30 Jan 2019 - Wed 06 Feb 20197 € 570
Wed 30 Jan 2019 - Tue 05 Feb 20196 € 570
Wed 30 Jan 2019 - Mon 04 Feb 20195 € 490
Wed 30 Jan 2019 - Sun 03 Feb 20194 € 463
Wed 30 Jan 2019 - Sat 02 Feb 20193 € 436
Thu 31 Jan 2019 - Sun 03 Feb 20193 € 436
Thu 31 Jan 2019 - Mon 04 Feb 20194 € 463
Thu 31 Jan 2019 - Tue 05 Feb 20195 € 490
Thu 31 Jan 2019 - Wed 06 Feb 20196 € 570
Thu 31 Jan 2019 - Thu 07 Feb 20197 € 570
Thu 31 Jan 2019 - Thu 14 Feb 201914 € 1108


Extra kosten
Eindschoonmaak: Inbegrepen
 
Huisdieren: Niet toegestaan
 
Bedlinnen: Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
 
Badlinnen: Aanwezig
 
Keukenlinnen: Aanwezig
 
Wifi: Gratis