Beatrice Cleo (ISD699) Castelsardo -SS-
huren op Vakantiehuizen.be

Beatrice Cleo

Huis Nummer: 192.3870

Naam: Beatrice Cleo
Land: Italië
Regio: Sardinië

Huis Code: ISD699
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Situering: Geschakeld
Soort: Appartement
Ligging: Op een eiland

 
  • Wasmachine


Opties

Beatrice Cleo (192.3870)

Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo
Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo Vakantiehuis  - : Beatrice Cleo

Beatrice Cleo

Omschrijving:
Klein apparrtement met tuin en terras met zeezicht. Het beschikt over een keuken met een stapelbed en een tweepersoonsslaapkamer met een vijfde slaapplaats.

Indeling:
Rijtjeshuis - Begane grond van 45 m².Ligt op het Italiaanse eiland Sardinië.
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 2x Stapelbed,
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Opmerking:
Bij de "All-in prijs" vakantiehuizen zijn verbruikskosten, bedlinnen en eindschoonmaak al inclusief in de huurprijs.
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Castelsardo -SS-
Vliegveld: 50 km
Centrum: 3 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 100 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Thu 30 Aug 2018 - Sun 02 Sep 20183 € 349
Thu 30 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201814 € 941
Thu 30 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201815 € 1001
Thu 30 Aug 2018 - Sat 15 Sep 201816 € 1061
Thu 30 Aug 2018 - Sun 16 Sep 201817 € 1115
Thu 30 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201818 € 1169
Thu 30 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201819 € 1223
Thu 30 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201820 € 1277
Thu 30 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201821 € 1331
Thu 30 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201813 € 881
Thu 30 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201812 € 821
Thu 30 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20184 € 399
Thu 30 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20185 € 449
Thu 30 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20186 € 499
Thu 30 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20187 € 499
Thu 30 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20188 € 570
Thu 30 Aug 2018 - Sat 08 Sep 20189 € 642
Thu 30 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201810 € 701
Thu 30 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201811 € 761
Fri 31 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201813 € 870
Fri 31 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201814 € 929
Fri 31 Aug 2018 - Sat 15 Sep 201815 € 989
Fri 31 Aug 2018 - Sun 16 Sep 201816 € 1043
Fri 31 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201817 € 1098
Fri 31 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201818 € 1152
Fri 31 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201819 € 1206
Fri 31 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201820 € 1260
Fri 31 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201812 € 810
Fri 31 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201811 € 750
Fri 31 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20183 € 349
Fri 31 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20184 € 399
Fri 31 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20185 € 449
Fri 31 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20186 € 499
Fri 31 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20187 € 499
Fri 31 Aug 2018 - Sat 08 Sep 20188 € 570
Fri 31 Aug 2018 - Sun 09 Sep 20189 € 630
Fri 31 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201810 € 690
Fri 31 Aug 2018 - Fri 21 Sep 201821 € 1314


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per persoon