Casa Elmo (IAO107) Cogne AO
huren op Vakantiehuizen.be

Casa Elmo

Huis Nummer: 191.8930

Naam: Casa Elmo
Land: Italië
Plaats: Cogne AO

Huis Code: IAO107
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 


    Opties

    Casa Elmo (191.8930)

    Vakantiehuis  - : Casa Elmo
    Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo Vakantiehuis  - : Casa Elmo

    Casa Elmo

    Omschrijving:
    Appartement op de begane grond van een typisch chalet in het Aostadal, op 1800m hoogte, gelegen in de plaats Gimillan, 3km van Cogne, in het hart van Gran Paradiso. Mooi buitenbereik met barbecue. Gimillan is een geliefd vakantieoord: aangenaam klimaat en adembenemend uitzicht over Cogne en de bergen van Gran Paradiso en Grivola. Uitgangspunt voor dagtripjes in de dalen van Grauson en Arpisson, zowel in de zomer als in de winter voor liefhebbers van bergwandelingen en ijsklimmen. In het dal ligt het schilderachtige stadje Cogne. Koningin onder de langlauf- en skigebieden, Cogne biedt meer dan 70km aan pistes. Op de eerste verdieping ligt Casa Glarey (191.8928).

    Indeling:
    Appartement - Begane grond van 60 m².
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken: 2x Opklapbed(den) of matras(sen),
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Opmerking:
    Vakantiehuizen in kleine, traditionele, oude plaatsen
    Niet- rokershuis
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
    Omgeving
    Stad: Cogne AO
    Centrum: 3,2 km
    Winkels: 100 m
    Restaurants: 200 m
    Skilift: 3,2 km
    Langlaufen: 3,2 km

    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20187 € 319
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 31 Oct 201814 € 638
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 07 Nov 201821 € 957
    Thu 18 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201821 € 957
    Thu 18 Oct 2018 - Thu 01 Nov 201814 € 638
    Thu 18 Oct 2018 - Thu 25 Oct 20187 € 319
    Fri 19 Oct 2018 - Fri 26 Oct 20187 € 319
    Fri 19 Oct 2018 - Fri 02 Nov 201814 € 638
    Fri 19 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201821 € 957
    Sat 20 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201821 € 957
    Sat 20 Oct 2018 - Sat 03 Nov 201814 € 638
    Sat 20 Oct 2018 - Sat 27 Oct 20187 € 319
    Sun 21 Oct 2018 - Sun 28 Oct 20187 € 319
    Sun 21 Oct 2018 - Sun 04 Nov 201814 € 638
    Sun 21 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201821 € 957
    Mon 22 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201821 € 957
    Mon 22 Oct 2018 - Mon 05 Nov 201814 € 638
    Mon 22 Oct 2018 - Mon 29 Oct 20187 € 319
    Tue 23 Oct 2018 - Tue 30 Oct 20187 € 319
    Tue 23 Oct 2018 - Tue 06 Nov 201814 € 638
    Tue 23 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201821 € 957
    Wed 24 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201821 € 957
    Wed 24 Oct 2018 - Wed 07 Nov 201814 € 638
    Wed 24 Oct 2018 - Wed 31 Oct 20187 € 319
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 01 Nov 20187 € 319
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 08 Nov 201814 € 638
    Thu 25 Oct 2018 - Thu 15 Nov 201821 € 957
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 16 Nov 201821 € 957
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 09 Nov 201814 € 638
    Fri 26 Oct 2018 - Fri 02 Nov 20187 € 319
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 03 Nov 20187 € 319
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201814 € 638
    Sat 27 Oct 2018 - Sat 17 Nov 201821 € 957
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 18 Nov 201821 € 957
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201814 € 638
    Sun 28 Oct 2018 - Sun 04 Nov 20187 € 319
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 05 Nov 20187 € 319
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201814 € 638
    Mon 29 Oct 2018 - Mon 19 Nov 201821 € 957
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 20 Nov 201821 € 957
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201814 € 638
    Tue 30 Oct 2018 - Tue 06 Nov 20187 € 319
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 07 Nov 20187 € 319
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201814 € 638
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 21 Nov 201821 € 957


    Extra kosten
    Extra kosten exclusief: Verbruikskosten exclusief naar verbruik
     
    Bedlinnen + handdoek: Optioneel 10,00 EUR per persoon
     
    Eindschoonmaak: 15,00 EUR (Min 45,00) per persoon