Laguna Celeste (ITM362) Castiglione della P.
huren op Vakantiehuizen.be

Laguna Celeste

Huis Nummer: 194.0737

Naam: Laguna Celeste
Land: Italië

Huis Code: ITM362
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 2
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Jacuzzi
  • Wasmachine
  • Vaatwasser


Opties

Laguna Celeste (194.0737)

Vakantiehuis  - : Laguna Celeste

Laguna Celeste

Omschrijving:

Omgeving
Stad: Castiglione della P.
Centrum: 7 km
Zee: 7 km
Winkels: 7 km
Restaurants: 2 km

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 28 Jan 2023 - Sat 04 Feb 20237 € 549
Sat 28 Jan 2023 - Sat 11 Feb 202314 € 1098
Sat 28 Jan 2023 - Sat 18 Feb 202321 € 1647
Sun 29 Jan 2023 - Sun 05 Feb 20237 € 549
Sun 29 Jan 2023 - Sun 12 Feb 202314 € 1098
Sun 29 Jan 2023 - Sun 19 Feb 202321 € 1647
Mon 30 Jan 2023 - Mon 20 Feb 202321 € 1647
Mon 30 Jan 2023 - Mon 13 Feb 202314 € 1098
Mon 30 Jan 2023 - Mon 06 Feb 20237 € 549
Tue 31 Jan 2023 - Tue 07 Feb 20237 € 549
Tue 31 Jan 2023 - Tue 14 Feb 202314 € 1098
Tue 31 Jan 2023 - Tue 21 Feb 202321 € 1647