Villa Enzamar (ISS554) Menfi AG
huren op Vakantiehuizen.be

Villa Enzamar

Huis Nummer: 191.1193

Naam: Villa Enzamar
Land: Italië
Regio: Sicilië
Plaats: Menfi AG

Huis Code: ISS554
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement
Ligging: Op een eiland

 
  • Wasmachine


Opties

Villa Enzamar (191.1193)

Vakantiehuis  - : Villa Enzamar
Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar Vakantiehuis  - : Villa Enzamar

Villa Enzamar

Omschrijving:
Appartement op de begane grond in een huis met vier appartementen. De inrichting is eenvoudig, maar praktisch en comfortabel. Het appartement heeft een eigen buitenruimte en is uitgerust om buiten te eten. Zo is er ook een gemeenschappelijke ruimte met een volledig ingerichte buitenkeuken. De zee is gemakkelijk te voet bereikbaar. Op de 1e verdieping bevindt zich de huiscode Villa Enzamar (191.1252).

Indeling:
Appartement - Begane grond van 85 m².Ligt op het Italiaanse eiland Sicilië.
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
Bij de "All-in prijs" vakantiehuizen in Kroatië zijn verbruikskosten, bedlinnen en eindschoonmaak al inclusief in de huurprijs.
Vakantiehuizen met dit symbool bevinden zich op maximaal 3km afstand van het dichtstbijzijnde zandstrand.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Menfi AG
Centrum: 20 km
Winkels: 4 km
Restaurants: 300 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Wed 24 Jan 2018 - Wed 31 Jan 20187 € 359
Wed 24 Jan 2018 - Wed 07 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Wed 24 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Thu 25 Jan 2018 - Thu 01 Feb 20187 € 359
Thu 25 Jan 2018 - Thu 08 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Thu 25 Jan 2018 - Thu 15 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Fri 26 Jan 2018 - Fri 16 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Fri 26 Jan 2018 - Fri 09 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Fri 26 Jan 2018 - Fri 02 Feb 20187 € 359
Sat 27 Jan 2018 - Sat 03 Feb 20187 € 359
Sat 27 Jan 2018 - Sat 10 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Sat 27 Jan 2018 - Sat 17 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Sun 28 Jan 2018 - Sun 18 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Sun 28 Jan 2018 - Sun 11 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Sun 28 Jan 2018 - Sun 04 Feb 20187 € 359
Mon 29 Jan 2018 - Mon 05 Feb 20187 € 359
Mon 29 Jan 2018 - Mon 12 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Mon 29 Jan 2018 - Mon 19 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Tue 30 Jan 2018 - Tue 20 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting
Tue 30 Jan 2018 - Tue 13 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Tue 30 Jan 2018 - Tue 06 Feb 20187 € 359
Wed 31 Jan 2018 - Wed 07 Feb 20187 € 359
Wed 31 Jan 2018 - Wed 14 Feb 201814€ 718 € 713
€ 5 Korting
Wed 31 Jan 2018 - Wed 21 Feb 201821€ 1077 € 1069
€ 8 Korting


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per persoon