Sutivan (CDB536) Sutivan
huren op Vakantiehuizen.be

Sutivan

Huis Nummer: 152.5208

Naam: Sutivan
Land: Kroatië
Plaats: Sutivan

Huis Code: CDB536
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 1
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement
Ligging: Op een eiland

 
  • Internet


Opties

Sutivan (152.5208)

Vakantiehuis  - : Sutivan
Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan Vakantiehuis  - : Sutivan

Sutivan

Omschrijving:
Deze twee vakantie-appartementen in Sutivan laten u volledig genieten van een vakantie op het eiland Brac. Het kleinere appartement, Sutivan (152.5218), bevindt zich op de begane grond en de grotere, HR-25208, op de eerste verdieping. HR-25208 heeft een terras dat ideaal is om 's avonds te ontspannen met een glas koud drankje. De gasten van de twee appartementen hebben een gemeenschappelijk perceel met een tuinhuisje en een gedeelde barbecue. Deze twee appartementen bieden de mogelijkheid van een gezamenlijke vakantie door te brengen. Breng een bezoek aan Supetar, het cultuur- en entertainmentcentrum van het eiland.

Indeling:
Appartement - 1e verdieping van 57 m².Ligt op het Kroatische eiland Brac.
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken: 2x Opklapbed(den) of matras(sen),
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
Bij de "All-in prijs" vakantiehuizen zijn verbruikskosten, bedlinnen en eindschoonmaak al inclusief in de huurprijs.
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Sutivan
Centrum: 7 km
Winkels: 100 m
Restaurants: 150 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Fri 21 Sep 2018 - Fri 28 Sep 20187 € 239
Fri 21 Sep 2018 - Fri 05 Oct 201814 € 478
Fri 21 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201821 € 717
Sat 22 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201821 € 717
Sat 22 Sep 2018 - Sat 06 Oct 201814 € 478
Sat 22 Sep 2018 - Sat 29 Sep 20187 € 239
Sun 23 Sep 2018 - Sun 30 Sep 20187 € 239
Sun 23 Sep 2018 - Sun 07 Oct 201814 € 478
Mon 24 Sep 2018 - Mon 01 Oct 20187 € 239
Mon 24 Sep 2018 - Mon 08 Oct 201814 € 478
Tue 25 Sep 2018 - Tue 09 Oct 201814 € 478
Tue 25 Sep 2018 - Tue 02 Oct 20187 € 239
Wed 26 Sep 2018 - Wed 03 Oct 20187 € 239
Wed 26 Sep 2018 - Wed 10 Oct 201814 € 478
Thu 27 Sep 2018 - Thu 04 Oct 20187 € 239
Thu 27 Sep 2018 - Thu 11 Oct 201814 € 478
Fri 28 Sep 2018 - Fri 12 Oct 201814 € 478
Fri 28 Sep 2018 - Fri 05 Oct 20187 € 239
Sat 29 Sep 2018 - Sat 06 Oct 20187 € 239
Sat 29 Sep 2018 - Sat 13 Oct 201814 € 478
Sun 30 Sep 2018 - Sun 07 Oct 20187 € 239


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf