Lundegrend (N18550) Lundegrend
huren op Vakantiehuizen.be

Lundegrend

Huis Nummer: 240.0367

Naam: Lundegrend
Land: Noorwegen
Regio: Hordaland
Plaats: Lundegrend

Huis Code: N18550
Sterren: 5 Sterren
Maximum personen: 8
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Jacuzzi
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Internet
  • Boot


Opties

Lundegrend (240.0367)

Vakantiehuis  - : Lundegrend
Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend Vakantiehuis  - : Lundegrend

Lundegrend

Omschrijving:
Op dit bijzondere grondstuk kunt u in all rust genieten van uw vakantie. Dit vakantiehuis wordt omgeven door de prachtige natuur, de eilanden, de bergen en de fjorden. Het terras biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Het luxueuze vakantiehuis beschikt over een home theater met een DVD-aansluiting. Verder is het vakantiehuis ook uitgerust met onder meer een prima fornuis met inductiekookplaten, frituur en grillmogelijkheden, een waterkoker en een eigen koelkast. Ontspan in de whirlpool. Buiten bevindt zich een schuur, een eigen boot en een schoonmaakplaats voor de visvangst. Het vakantiehuis bevindt zich in een agrarische gebied met veel wild in Humlevik, nabij het dorpje Lundegrend op het eiland Tysnes, dat door een brug verbonden is met de regio Hardanger. Våge, een gezellig kustplaatsje, is het commerciële centrum van het eiland en ligt op ongeveer 8 km afstand van het vakantiehuis. Vis, schaal- en schelpdieren, spelen al gedurende een lange tijd een belangrijke rol in de Tysnes keuken. De centrale ligging van Tysnes, maakt het tot een uitstekend uitgangspunt voor uitstappen in West-Noorwegen; Brugverbinding met Hardanger, speedboot naar Bergen en Rosendal. Op Tysnes is er een fantastische uitkijkpunt, genaamd 'Tysnes sate', ongeveer 750 m boven de zeespiegel, vanwaar u kunt genieten van een uitzicht over het scheepsverkeer, het Hardangerfjord , Kvinnherad en de Noordzee. Kvinnherad is een populair wandelgebied met bekende bezienswaardigheden zoals de gletsjer Bondhusbreen en het Nationaal Park Folgefonna. Dit eersteklasse vakantiehuis met een geweldige locatie in het koninkrijk van de fjorden, is perfect voor een actieve vakantie met vis- en wandelmogelijkheden, gletsjer wandelingen en nog veel meer. Laat u inspireren en boek dit vakantiehuis voor uw volgende vakantie naar Noorwegen

Indeling:
Vakantiehuis van 168 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 4x Stapelbed,
Woonkamer
Keuken
Toilet: Toilet: warm en koud water
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche en ligbad
Terras of vergelijkbaar: Open terras
Opmerking:
Boot type 2
Deze huizen zijn bijzonder geschikt om met de kinderen naar toe te gaan.
In de natuur
Vakantiehuizen.be vakantiehuizen biedt precies wat u nodig heeft voor een perfecte vakantie. 
Vissershuis Plus - Kust
Niet- rokershuis
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Bij vakantiehuizen en appartementen met het rode symbool wordt voor de aanlegplaatsen een huursom gevraagd van € 5,- per dag.
Genieten van de tuin en het uitzicht heeft natuurlijk een passende basis nodig, aanwezige tuinmeubilair.
Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Lundegrend
Centrum: 8 km
Zee: 250 m
Winkels: 2,5 km
Restaurants: 8 km
Langlaufen: 25 km

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 18 Aug 2018 - Sat 25 Aug 20187€ 1810 € 1629
€ 181 Korting
Sat 18 Aug 2018 - Sat 01 Sep 201814 € 3620
Sat 18 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201821 € 5130
Sun 19 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201821 € 4932
Sun 19 Aug 2018 - Sun 02 Sep 201814 € 3422
Sun 19 Aug 2018 - Sun 26 Aug 20187€ 1810 € 1655
€ 155 Korting
Mon 20 Aug 2018 - Mon 27 Aug 20187€ 1810 € 1681
€ 129 Korting
Mon 20 Aug 2018 - Mon 03 Sep 201814 € 3405
Mon 20 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201821 € 4915
Tue 21 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201821 € 4898
Tue 21 Aug 2018 - Tue 04 Sep 201814 € 3388
Tue 21 Aug 2018 - Tue 28 Aug 20187€ 1810 € 1707
€ 103 Korting
Wed 22 Aug 2018 - Wed 29 Aug 20187€ 1810 € 1732
€ 78 Korting
Wed 22 Aug 2018 - Wed 05 Sep 201814 € 3371
Wed 22 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201821 € 4881
Thu 23 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201821 € 4864
Thu 23 Aug 2018 - Thu 06 Sep 201814 € 3354
Thu 23 Aug 2018 - Thu 30 Aug 20187€ 1810 € 1758
€ 52 Korting
Fri 24 Aug 2018 - Fri 31 Aug 20187€ 1810 € 1784
€ 26 Korting
Fri 24 Aug 2018 - Fri 07 Sep 201814 € 3337
Fri 24 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201821 € 4847
Sat 25 Aug 2018 - Sat 15 Sep 201821 € 4830
Sat 25 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201814 € 3320
Sat 25 Aug 2018 - Sat 01 Sep 20187 € 1810
Sun 26 Aug 2018 - Sun 02 Sep 20187 € 1767
Sun 26 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201814 € 3277
Sun 26 Aug 2018 - Sun 16 Sep 201821 € 4787
Mon 27 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20187 € 1724
Mon 27 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201814 € 3234
Mon 27 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201821 € 4744
Tue 28 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201821 € 4701
Tue 28 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201814 € 3191
Tue 28 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20187 € 1681
Wed 29 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20187 € 1639
Wed 29 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201814 € 3149
Wed 29 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201821 € 4659
Thu 30 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201821 € 4616
Thu 30 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201814 € 3106
Thu 30 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20187 € 1596
Fri 31 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20187 € 1553
Fri 31 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201814 € 3063
Fri 31 Aug 2018 - Fri 21 Sep 201821 € 4573


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit hele jaar incl.
 
Boot/motor te huur: Optioneel 2000,00 NOK per week
 
Eindschoonmaak: Optioneel 1200,00 NOK per verblijf