Vallavik (N19703) Vallavik
huren op Vakantiehuizen.be

Vallavik

Huis Nummer: 240.6425

Naam: Vallavik
Land: Noorwegen
Regio: Hordaland
Plaats: Vallavik

Huis Code: N19703
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 


    Opties

    Vallavik (240.6425)

    Vakantiehuis  - : Vallavik
    Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik Vakantiehuis  - : Vallavik

    Vallavik

    Omschrijving:
    Gezellige vakantiehuisje in een prachtige omgeving met uitzicht op het Hardangerfjord. U kunt vissen in het fjord op loopafstand. Het bos en de bergen bieden goede mogelijkheden om te wandelen, paddestoelen en bessen te plukken en te vissen in het bergmeer. Het Hardanger Nationaal Park en Vøringsfossen zijn echte natuurlijke parels die u niet mag missen. Vanaf het vakantiehuisje is het niet ver naar het prachtige dorp Ulvik met winkels en restaurants. In de zomer is het Jondal Summer Ski Centre een bezoek waard. Of wat denkt u van een uitstap naar Folgefonna, de op twee na grootste gletsjer van Noorwegen? Voss ligt op slechts 30 minuten afstand en is een eldorado voor wintersportfans.

    Indeling:
    Vakantiehuis van 60 m².
    Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
    Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
    Woonkamer met open keuken
    Vide: 1x 1-persoonsbed(den),
    Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
    Opmerking:
    Niet- rokershuis
    Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
    Bij vakantiehuizen en appartementen met het rode symbool wordt voor de aanlegplaatsen een huursom gevraagd van € 5,- per dag.
    Dit vakantiehuis biedt een schitterend panoramisch uitzicht op zee, de duinen of een ander landschap.
    In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
    Omgeving
    Stad: Vallavik
    Centrum: 10 km
    Winkels: 7,5 km
    Skilift: 58 km
    Langlaufen: 30 km

    E-mail: *
    Aankomst Datum:
    Vertrek Datum:

    Uw vraag:

    U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
    Uw naam:
    Uw e-mail:
    Ontvanger:
    Ontvanger e-mail adres: *

    Uw bericht:

    dit-vakantiehuis
    Selecteer een maand:



    Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

    Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
    Tue 16 Oct 2018 - Fri 19 Oct 20183 € 231
    Tue 16 Oct 2018 - Sat 20 Oct 20184 € 264
    Tue 16 Oct 2018 - Sun 21 Oct 20185 € 297
    Tue 16 Oct 2018 - Mon 22 Oct 20186 € 330
    Tue 16 Oct 2018 - Tue 23 Oct 20187 € 330
    Tue 16 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20188 € 377
    Wed 17 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20187 € 330
    Wed 17 Oct 2018 - Tue 23 Oct 20186 € 330
    Wed 17 Oct 2018 - Mon 22 Oct 20185 € 297
    Wed 17 Oct 2018 - Sun 21 Oct 20184 € 264
    Wed 17 Oct 2018 - Sat 20 Oct 20183 € 231
    Thu 18 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20186 € 330
    Thu 18 Oct 2018 - Tue 23 Oct 20185 € 297
    Thu 18 Oct 2018 - Mon 22 Oct 20184 € 264
    Thu 18 Oct 2018 - Sun 21 Oct 20183 € 231
    Fri 19 Oct 2018 - Mon 22 Oct 20183 € 231
    Fri 19 Oct 2018 - Tue 23 Oct 20184 € 264
    Fri 19 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20185 € 297
    Sat 20 Oct 2018 - Tue 23 Oct 20183 € 231
    Sat 20 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20184 € 264
    Sun 21 Oct 2018 - Wed 24 Oct 20183 € 231
    Wed 31 Oct 2018 - Sat 03 Nov 20183 € 231
    Wed 31 Oct 2018 - Tue 20 Nov 201820€ 943 € 938
    € 5 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Mon 19 Nov 201819€ 896 € 891
    € 5 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Sun 18 Nov 201818€ 849 € 844
    € 5 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Sat 17 Nov 201817€ 801 € 797
    € 4 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Fri 16 Nov 201816€ 754 € 750
    € 4 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Thu 15 Nov 201815€ 707 € 702
    € 5 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 14 Nov 201814€ 660 € 655
    € 5 Korting
    Wed 31 Oct 2018 - Tue 13 Nov 201813 € 613
    Wed 31 Oct 2018 - Mon 12 Nov 201812 € 566
    Wed 31 Oct 2018 - Sun 11 Nov 201811 € 519
    Wed 31 Oct 2018 - Sat 10 Nov 201810 € 471
    Wed 31 Oct 2018 - Fri 09 Nov 20189 € 424
    Wed 31 Oct 2018 - Thu 08 Nov 20188 € 377
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 07 Nov 20187 € 330
    Wed 31 Oct 2018 - Tue 06 Nov 20186 € 330
    Wed 31 Oct 2018 - Mon 05 Nov 20185 € 297
    Wed 31 Oct 2018 - Sun 04 Nov 20184 € 264
    Wed 31 Oct 2018 - Wed 21 Nov 201821€ 990 € 983
    € 7 Korting


    Extra kosten
    Extra kosten exclusief: Stroom exclusief naar verbruik
     
    Bedlinnen + handdoek: Optioneel 150,00 NOK per persoon
     
    Eindschoonmaak: Optioneel 600,00 NOK per verblijf