Stegersbach (ABU101) Stegersbach
huren op Vakantiehuizen.be

Stegersbach

Huis Nummer: 108.927

Naam: Stegersbach
Regio: Burgenland
Plaats: Stegersbach

Huis Code: ABU101
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Zwembad
  • Vaatwasser
  • Internet


Opties

Stegersbach (108.927)

Vakantiehuis  - : Stegersbach
Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach Vakantiehuis  - : Stegersbach

Stegersbach

Omschrijving:
Dit vakantiehuis is gebouwd volgens Feng Shui en is gelegen in Stegersbach in de zuidelijke Burgenland spa regio. Airconditioning inbegrepen. Het vakantiehuis staat op een mooie en rustige locatie en op slechts een paar minuten lopen van het centrum met winkels, restaurants, bars, enz. die gemakkelijk bereikbaar zijn. In de omgeving kunt u vele activiteiten ondernemen zoals; golven, paardrijden, tennissen, ballonvaren, wandelen en fietsen (een meer op 15min met fietspaden). Het vakantiehuis heeft een eigen overdekt zwembad, wanneer de zon schijnt kan het dak worden weggeschoven en is beschikbaar vanaf begin mei tot eind september. Met de fiets is het meer Rauchwart in 15 minuten te bereiken. U kunt hier de vruchtensappen en wijnen van de regio proeven. Niet ver van kastelen die u kunt bezoeken en ook de dierentuin Herberstein is zeker een bezoek waard. Geniet van deze regio met al zijn activiteiten en breng ook een bezoek aan Hongarije op slechts 30 km. Dit gezellige huis met barbecue, groot terras en het zwembad maken uw vakantie in Burgenland onvergetelijk. De eigenaar woont niet in het huis.

Indeling:
Vakantiehuis van 94 m².
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den), 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Woonkamer
Keuken
Toilet: Toilet: warm en koud water
Badkamer: Warm en koud water, Douche en ligbad
Terras of vergelijkbaar: Open terras
Opmerking:
Bij vakantiehuizen met dit logo bestaat de mogelijkheid om binnen een straal van 5 km paardrijlessen te volgen.
In vakantiehuizen met dit symbool geldt mag er binnen niet gerookt worden.
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Stegersbach
Vliegveld: 80 km
Centrum: 20 km
Winkels: 600 m
Restaurants: 1 km

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sun 18 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20187 € 719
Sun 18 Nov 2018 - Sun 02 Dec 201814 € 1437
Sun 18 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201821 € 2147
Mon 19 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201821 € 2145
Mon 19 Nov 2018 - Mon 03 Dec 201814 € 1435
Mon 19 Nov 2018 - Mon 26 Nov 20187 € 719
Tue 20 Nov 2018 - Tue 27 Nov 20187 € 719
Tue 20 Nov 2018 - Tue 04 Dec 201814 € 1434
Tue 20 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201821 € 2144
Wed 21 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201821 € 2143
Wed 21 Nov 2018 - Wed 05 Dec 201814 € 1433
Wed 21 Nov 2018 - Wed 28 Nov 20187 € 719
Thu 22 Nov 2018 - Thu 29 Nov 20187 € 719
Thu 22 Nov 2018 - Thu 06 Dec 201814 € 1432
Thu 22 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201821 € 2142
Fri 23 Nov 2018 - Fri 30 Nov 20187 € 719
Fri 23 Nov 2018 - Fri 07 Dec 201814 € 1430
Fri 23 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201821 € 2140
Sat 24 Nov 2018 - Sat 15 Dec 201821 € 2139
Sat 24 Nov 2018 - Sat 08 Dec 201814 € 1429
Sat 24 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20187 € 719
Sun 25 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20187 € 718
Sun 25 Nov 2018 - Sun 09 Dec 201814 € 1428
Sun 25 Nov 2018 - Sun 16 Dec 201821 € 2138
Mon 26 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20187 € 716
Mon 26 Nov 2018 - Mon 10 Dec 201814 € 1426
Mon 26 Nov 2018 - Mon 17 Dec 201821 € 2136
Tue 27 Nov 2018 - Tue 18 Dec 201821 € 2135
Tue 27 Nov 2018 - Tue 11 Dec 201814 € 1425
Tue 27 Nov 2018 - Tue 04 Dec 20187 € 715
Wed 28 Nov 2018 - Wed 05 Dec 20187 € 714
Wed 28 Nov 2018 - Wed 12 Dec 201814 € 1424
Wed 28 Nov 2018 - Wed 19 Dec 201821 € 2134
Thu 29 Nov 2018 - Thu 20 Dec 201821 € 2133
Thu 29 Nov 2018 - Thu 13 Dec 201814 € 1423
Thu 29 Nov 2018 - Thu 06 Dec 20187 € 713
Fri 30 Nov 2018 - Fri 07 Dec 20187 € 711
Fri 30 Nov 2018 - Fri 14 Dec 201814 € 1421
Fri 30 Nov 2018 - Fri 21 Dec 201821 € 2131


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Toeristen-belasting: 1,50 EUR per persoon/dag
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: 100 EUR per verblijf