Tschagguns (AVO055) Tschagguns
huren op Vakantiehuizen.be

Tschagguns

Huis Nummer: 109.749

Naam: Tschagguns
Regio: Vorarlberg
Plaats: Tschagguns

Huis Code: AVO055
Sterren: 2 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Vaatwasser
  • Internet


Opties

Tschagguns (109.749)

Vakantiehuis  - : Tschagguns
Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns Vakantiehuis  - : Tschagguns

Tschagguns

Omschrijving:
Twee eenvoudig en gezellig ingerichte vakantie appartementen vindt u hier in dit huis bij Tschagguns. Het huis ligt vlakbij het dorp met indrukwekkend uitzicht over Taschagguns en het dal. Beide appartementen beschikken over een balkon. Ga zwemmen in het Alpenbad Montafon en wandel in de prachtige bergen van Montafon. Ook voor kinderen is de regio zeer geschikt, er zijn enkele kinderwandelpaden, speciaal voor de kleinsten.

Indeling:
Appartement - 2e verdieping van 75 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Woonkamer met open keuken
Toilet: Toilet: warm en koud water
Toilet: Toilet: warm en koud water
Badkamer
Badkamer
Terras of vergelijkbaar: Balkon
Opmerking:
Niet- rokershuis
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Tschagguns
Vliegveld: 93 km
Centrum: 12 km
Winkels: 1 km
Restaurants: 500 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 26 May 2018 - Sat 02 Jun 20187 € 499
Sat 26 May 2018 - Sat 09 Jun 201814 € 998
Sat 26 May 2018 - Sat 16 Jun 201821 € 1497
Sun 27 May 2018 - Sun 17 Jun 201821 € 1497
Sun 27 May 2018 - Sun 10 Jun 201814 € 998
Sun 27 May 2018 - Sun 03 Jun 20187 € 499
Mon 28 May 2018 - Mon 04 Jun 20187 € 499
Mon 28 May 2018 - Mon 11 Jun 201814 € 998
Mon 28 May 2018 - Mon 18 Jun 201821 € 1497
Tue 29 May 2018 - Tue 19 Jun 201821 € 1497
Tue 29 May 2018 - Tue 12 Jun 201814 € 998
Tue 29 May 2018 - Tue 05 Jun 20187 € 499
Wed 30 May 2018 - Wed 06 Jun 20187 € 499
Wed 30 May 2018 - Wed 13 Jun 201814 € 998
Wed 30 May 2018 - Wed 20 Jun 201821 € 1497
Thu 31 May 2018 - Thu 07 Jun 20187 € 499
Thu 31 May 2018 - Thu 14 Jun 201814 € 998
Thu 31 May 2018 - Thu 21 Jun 201821 € 1497


Extra kosten
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Verbruikskosten incl.
 
Toeristen-belasting: 1,65 EUR per persoon/dag
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: 50 EUR per verblijf