Lovely Krakow (PL-31000-01) Kraków
huren op Vakantiehuizen.be

Lovely Krakow

Huis Nummer: 250.1124

Naam: Lovely Krakow
Land: Polen
Plaats: Kraków

Huis Code: PL-31000-01
Sterren: 2 Sterren
Maximum personen: 3
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement
Situering: Deel van een huis, niet alleen bewoning

 
  • Wasmachine
  • Internet
  • Niet Roken


Opties

Lovely Krakow (250.1124)

Vakantiehuis  - : Lovely Krakow
Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow Vakantiehuis  - : Lovely Krakow

Lovely Krakow

Omschrijving:
Dit is een licht appartement op twee etages met een vide. Dit stadsappartement bevindt zich in de top van een gebouw met drie etages (zonder lift). Het heeft een ruime, lichte woonkamer met slaapbank en een prachtig uitzicht op de daken van de stad. De vakantiewoning heeft ook een kitchenette en een badkamer met vloerverwarming. Op de vide, die je met een trap bereikt, vind je een tweepersoonsbed.

Je verblijft heel centraal in een relatief rustig en prettige buurt op slechts een paar wandelpassen van het oude centrum van Krakau. Je wandelt in een minuut of vijf naar Rynek Glówny, het oude plein met de lakenhal, waar je ook gezellige terrassen vindt. In ongeveer een kwartiertje wandel je naar de Wawelburcht.

Indeling:
Op de 3e etage: (airconditioning)

open keuken(fornuis(keramisch), oven, magnetron, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(1-pers. slaapbank), slaapkamer(twijfelaar), badkamer(douche, wastafel, toilet, wasmachine), vide, radio, kinderbed(op aanvraag), kinderstoel(op aanvraag)
Opmerking:
De verkeersomstandigheden en parkeermogelijkheden zijn in elke stad anders. Het kan voorkomen dat er alleen betaalde parkeermogelijkheden zijn in de omgeving van de vakantiewoning
Omgeving
Stad: Kraków
Restaurants: 200 m
Bars / Restaurants: 500 m
Openbaar zwembad: 4 km
Openbaar vervoer: 200 m
Toeristen informatie: 500 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Wed 19 Dec 2018 - Sat 22 Dec 20183 € 207
Wed 19 Dec 2018 - Sun 23 Dec 20184 € 301
Wed 19 Dec 2018 - Mon 24 Dec 20185 € 395
Wed 19 Dec 2018 - Tue 25 Dec 20186 € 490
Wed 19 Dec 2018 - Wed 26 Dec 20187 € 584
Thu 20 Dec 2018 - Wed 26 Dec 20186 € 525
Thu 20 Dec 2018 - Tue 25 Dec 20185 € 431
Thu 20 Dec 2018 - Mon 24 Dec 20184 € 337
Thu 20 Dec 2018 - Sun 23 Dec 20183 € 243
Fri 21 Dec 2018 - Wed 26 Dec 20185 € 467
Fri 21 Dec 2018 - Tue 25 Dec 20184 € 373
Sat 22 Dec 2018 - Wed 26 Dec 20184 € 409
Mon 31 Dec 2018 - Mon 14 Jan 201914 € 1027
Mon 31 Dec 2018 - Tue 15 Jan 201915 € 1086
Mon 31 Dec 2018 - Wed 16 Jan 201916 € 1144
Mon 31 Dec 2018 - Thu 17 Jan 201917 € 1202
Mon 31 Dec 2018 - Fri 18 Jan 201918 € 1260
Mon 31 Dec 2018 - Sat 19 Jan 201919 € 1319
Mon 31 Dec 2018 - Sun 20 Jan 201920 € 1377
Mon 31 Dec 2018 - Sun 13 Jan 201913 € 969
Mon 31 Dec 2018 - Sat 12 Jan 201912 € 911
Mon 31 Dec 2018 - Fri 11 Jan 201911 € 853
Mon 31 Dec 2018 - Thu 10 Jan 201910 € 794
Mon 31 Dec 2018 - Wed 09 Jan 20199 € 736
Mon 31 Dec 2018 - Tue 08 Jan 20198 € 678
Mon 31 Dec 2018 - Mon 07 Jan 20197 € 620
Mon 31 Dec 2018 - Sun 06 Jan 20196 € 561
Mon 31 Dec 2018 - Sat 05 Jan 20195 € 503
Mon 31 Dec 2018 - Mon 21 Jan 201921 € 1435


Extra kosten
Borgsom: € 100
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen
 
Huisdieren: Niet toegestaan
 
Bedlinnen: Aanwezig
 
Badlinnen: Aanwezig
 
Keukenlinnen: Aanwezig
 
Wifi: Gratis