Strzelce Krajenskie (PPW318) Strzelce Krajenskie
huren op Vakantiehuizen.be

Strzelce Krajenskie

Huis Nummer: 250.0346

Naam: Strzelce Krajenskie
Land: Polen
Regio: Lubusz

Huis Code: PPW318
Sterren: 2 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Wasmachine
  • Internet


Opties

Strzelce Krajenskie (250.0346)

Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie
Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie Vakantiehuis  - : Strzelce Krajenskie

Strzelce Krajenskie

Omschrijving:
Een voormalig landhuis op een groot, begroeid perceel. In de omgeving kunt u wandelingen maken. Garage huren mogelijk. Biljardtafel aanwezig.

Indeling:
Vakantiehuis van 100 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer
Keuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Handdouche en ligbad
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
Genieten van de tuin en het uitzicht heeft natuurlijk een passende basis nodig, aanwezige tuinmeubilair.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Strzelce Krajenskie
Centrum: 20 km
Meer: 3 km
Winkels: 500 m
Restaurants: 5 km

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Fri 22 Jun 2018 - Fri 29 Jun 20187€ 326 € 293
€ 33 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 06 Jul 201814€ 666 € 599
€ 67 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 13 Jul 201821€ 1039 € 935
€ 104 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 30 Jun 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 07 Jul 201814€ 680 € 612
€ 68 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201821€ 1059 € 953
€ 106 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 15 Jul 201821€ 1065 € 958
€ 107 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 08 Jul 201814€ 686 € 617
€ 69 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 01 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 02 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 09 Jul 201814€ 691 € 622
€ 69 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 16 Jul 201821€ 1070 € 963
€ 107 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 17 Jul 201821€ 1076 € 968
€ 108 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 10 Jul 201814€ 697 € 627
€ 70 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 03 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 04 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 11 Jul 201814€ 702 € 632
€ 70 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 18 Jul 201821€ 1081 € 973
€ 108 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 19 Jul 201821€ 1087 € 978
€ 109 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 12 Jul 201814€ 708 € 637
€ 71 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 05 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Fri 29 Jun 2018 - Fri 06 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Fri 29 Jun 2018 - Fri 13 Jul 201814€ 713 € 642
€ 71 Korting
Sat 30 Jun 2018 - Sat 07 Jul 20187€ 340 € 306
€ 34 Korting
Sat 30 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201814€ 719 € 647
€ 72 Korting


Extra kosten
Extra kosten exclusief: Water en verwarming excl. naar verbruik
 
Extra kosten inclusief: Inbegrepen Electriciteit incl in wk 23-35
 
Bedlinnen: Optioneel 8,00 EUR per persoon
 
Eindschoonmaak: 5,00 EUR (Min 30,00) per persoon