Tuchorza (PPW306) Tuchorza
huren op Vakantiehuizen.be

Tuchorza

Huis Nummer: 250.0344

Naam: Tuchorza
Land: Polen
Plaats: Tuchorza

Huis Code: PPW306
Sterren: 2 Sterren
Maximum personen: 8
Max. huisdieren: 3
Slaapkamers: 4
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Boot


Opties

Tuchorza (250.0344)

Vakantiehuis  - : Tuchorza
Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza Vakantiehuis  - : Tuchorza

Tuchorza

Omschrijving:
Vakantiehuis in rustig natuurgebied bij een meer. Goede vismog. Bad,gasten-WC ingang vanaf terras. S1 is doorloopkamer. Paardenhuurmogelijk.

Indeling:
Vakantiehuis van 137 m².
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 2-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer: 1x 1-persoonsbed(den),
Keuken
Toilet: Toilet: warm en koud water
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Open en overdekt terras
Opmerking:
Vissershuis
Boot te huur
Deze huizen zijn bijzonder geschikt om met de kinderen naar toe te gaan.
Belangrijk! Indien u meer dan twee huisdieren meeneemt (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) dient u dit voorafgaand aan de boeking aan te vragen bij Vakantiehuizen.be
Omgeving
Stad: Tuchorza
Centrum: 13 km
Meer: 10 m
Winkels: 100 m
Restaurants: 800 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Wed 25 Apr 2018 - Wed 02 May 20187 € 524
Wed 25 Apr 2018 - Wed 09 May 201814 € 1014
Wed 25 Apr 2018 - Wed 16 May 201821 € 1504
Thu 26 Apr 2018 - Thu 17 May 201821 € 1493
Thu 26 Apr 2018 - Thu 10 May 201814 € 1003
Thu 26 Apr 2018 - Thu 03 May 20187 € 513
Fri 27 Apr 2018 - Fri 04 May 20187 € 501
Fri 27 Apr 2018 - Fri 11 May 201814 € 991
Fri 27 Apr 2018 - Fri 18 May 201821 € 1481
Sat 28 Apr 2018 - Sat 19 May 201821 € 1470
Sat 28 Apr 2018 - Sat 12 May 201814 € 980
Sat 28 Apr 2018 - Sat 05 May 20187 € 490
Sun 29 Apr 2018 - Sun 06 May 20187 € 490
Sun 29 Apr 2018 - Sun 13 May 201814 € 980
Sun 29 Apr 2018 - Sun 20 May 201821 € 1481
Mon 30 Apr 2018 - Mon 07 May 20187 € 490
Mon 30 Apr 2018 - Mon 14 May 201814 € 980
Mon 30 Apr 2018 - Mon 21 May 201821 € 1493


Extra kosten
Extra kosten exclusief: Stroom exclusief naar verbruik
 
Roeiboot te huur: Optioneel 30,00 EUR per week
 
Voorschot: 4,50 EUR per dag
 
Kano te huur: Optioneel 25,00 EUR per week
 
Bedlinnen: Optioneel 8,00 EUR per persoon
 
Eindschoonmaak: 7,50 EUR (Min 40,00) per persoon
 
Fiets te huur: Optioneel 15,00 EUR per week