Oscadnica (TST918) Oscadnica
huren op Vakantiehuizen.be

Oscadnica

Huis Nummer: 280.0128

Naam: Oscadnica
Land: Slowakije
Regio:
Plaats: Oscadnica

Huis Code: TST918
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 7
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Sauna


Opties

Oscadnica (280.0128)

Vakantiehuis  - : Oscadnica
Vakantiehuis  - : Oscadnica Vakantiehuis  - : Oscadnica Vakantiehuis  - : Oscadnica

Oscadnica

Omschrijving:
Mooi berghuis met aantrekkelijk interieur, in een rustige omgeving. Mooie fietsroutes. Biljart in het souterrain (tegen borg). Thermaalbad 35 km.

Indeling:
Vakantiehuis van 100 m².
Slaapkamer: 3x 1-persoonsbed(den), 1x Stapelbed,
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den), 1x Stapelbed,
Woonkamer
Toilet: Toilet: warm en koud water
Badkamer: Handdouche en ligbad
Badkamer: Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Oscadnica
Centrum: 17 km
Winkels: 600 m
Restaurants: 500 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Tue 19 Jun 2018 - Tue 26 Jun 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Tue 19 Jun 2018 - Tue 03 Jul 201814€ 688 € 585
€ 103 Korting
Tue 19 Jun 2018 - Tue 10 Jul 201821€ 1087 € 924
€ 163 Korting
Wed 20 Jun 2018 - Wed 27 Jun 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Wed 20 Jun 2018 - Wed 04 Jul 201814€ 698 € 593
€ 105 Korting
Wed 20 Jun 2018 - Wed 11 Jul 201821€ 1097 € 932
€ 165 Korting
Thu 21 Jun 2018 - Thu 12 Jul 201821€ 1107 € 941
€ 166 Korting
Thu 21 Jun 2018 - Thu 05 Jul 201814€ 708 € 602
€ 106 Korting
Thu 21 Jun 2018 - Thu 28 Jun 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 29 Jun 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 06 Jul 201814€ 718 € 610
€ 108 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 13 Jul 201821€ 1117 € 949
€ 168 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 30 Jun 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 07 Jul 201814€ 728 € 619
€ 109 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201821€ 1127 € 958
€ 169 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 15 Jul 201821€ 1147 € 975
€ 172 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 08 Jul 201814€ 738 € 627
€ 111 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 01 Jul 20187€ 339 € 288
€ 51 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 02 Jul 20187€ 349 € 297
€ 52 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 09 Jul 201814€ 748 € 636
€ 112 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 16 Jul 201821€ 1167 € 992
€ 175 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 03 Jul 20187€ 359 € 305
€ 54 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 10 Jul 201814€ 758 € 644
€ 114 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 11 Jul 201814€ 768 € 653
€ 115 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 04 Jul 20187€ 369 € 314
€ 55 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 05 Jul 20187€ 379 € 322
€ 57 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 12 Jul 201814€ 778 € 661
€ 117 Korting
Fri 29 Jun 2018 - Fri 06 Jul 20187€ 389 € 331
€ 58 Korting
Fri 29 Jun 2018 - Fri 13 Jul 201814€ 788 € 670
€ 118 Korting
Sat 30 Jun 2018 - Sat 07 Jul 20187€ 399 € 339
€ 60 Korting
Sat 30 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201814€ 798 € 678
€ 120 Korting


Extra kosten
Extra kosten exclusief: Verbruikskosten exclusief naar verbruik
 
Toeristen-belasting: 1,00 EUR per persoon/dag
 
Bedlinnen + handdoek: Optioneel 8,00 EUR per persoon
 
Eindschoonmaak: Optioneel 30,00 EUR per verblijf