Oscadnica (TST918) Oscadnica
huren op Vakantiehuizen.be

Oscadnica

Huis Nummer: 280.0128

Naam: Oscadnica
Land: Slowakije
Regio:
Plaats: Oscadnica

Huis Code: TST918
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 7
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Sauna


Opties

Oscadnica (280.0128)

Vakantiehuis  - : Oscadnica
Vakantiehuis  - : Oscadnica Vakantiehuis  - : Oscadnica Vakantiehuis  - : Oscadnica

Oscadnica

Omschrijving:
Mooi berghuis met aantrekkelijk interieur, in een rustige omgeving. Mooie fietsroutes. Biljart in het souterrain (tegen borg). Thermaalbad 35 km.

Indeling:
Vakantiehuis van 100 m².
Slaapkamer: 3x 1-persoonsbed(den), 1x Stapelbed,
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den), 1x Stapelbed,
Woonkamer
Toilet: Toilet: warm en koud water
Badkamer: Handdouche en ligbad
Badkamer: Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Oscadnica
Centrum: 17 km
Winkels: 600 m
Restaurants: 500 m

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Fri 17 Aug 2018 - Fri 24 Aug 20187€ 399 € 339
€ 60 Korting
Fri 17 Aug 2018 - Fri 31 Aug 201814€ 738 € 627
€ 111 Korting
Fri 17 Aug 2018 - Fri 07 Sep 201821€ 1067 € 907
€ 160 Korting
Sat 18 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201821€ 1057 € 898
€ 159 Korting
Sat 18 Aug 2018 - Sat 01 Sep 201814€ 728 € 619
€ 109 Korting
Sat 18 Aug 2018 - Sat 25 Aug 20187€ 399 € 339
€ 60 Korting
Sun 19 Aug 2018 - Sun 26 Aug 20187€ 389 € 331
€ 58 Korting
Sun 19 Aug 2018 - Sun 02 Sep 201814€ 718 € 610
€ 108 Korting
Sun 19 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201821€ 1037 € 882
€ 155 Korting
Mon 20 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201821€ 1017 € 865
€ 152 Korting
Mon 20 Aug 2018 - Mon 03 Sep 201814€ 708 € 602
€ 106 Korting
Mon 20 Aug 2018 - Mon 27 Aug 20187€ 379 € 322
€ 57 Korting
Tue 21 Aug 2018 - Tue 28 Aug 20187€ 369 € 314
€ 55 Korting
Tue 21 Aug 2018 - Tue 04 Sep 201814€ 698 € 593
€ 105 Korting
Tue 21 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201821€ 997 € 848
€ 149 Korting
Wed 22 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201821€ 978 € 831
€ 147 Korting
Wed 22 Aug 2018 - Wed 05 Sep 201814€ 688 € 585
€ 103 Korting
Wed 22 Aug 2018 - Wed 29 Aug 20187€ 359 € 305
€ 54 Korting
Thu 23 Aug 2018 - Thu 30 Aug 20187€ 349 € 297
€ 52 Korting
Thu 23 Aug 2018 - Thu 06 Sep 201814€ 678 € 576
€ 102 Korting
Thu 23 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201821€ 958 € 814
€ 144 Korting
Fri 24 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201821€ 938 € 797
€ 141 Korting
Fri 24 Aug 2018 - Fri 07 Sep 201814€ 668 € 568
€ 100 Korting
Fri 24 Aug 2018 - Fri 31 Aug 20187€ 339 € 288
€ 51 Korting
Sat 25 Aug 2018 - Sat 01 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Sat 25 Aug 2018 - Sat 08 Sep 201814€ 658 € 559
€ 99 Korting
Sat 25 Aug 2018 - Sat 15 Sep 201821€ 918 € 780
€ 138 Korting
Sun 26 Aug 2018 - Sun 16 Sep 201821€ 908 € 772
€ 136 Korting
Sun 26 Aug 2018 - Sun 09 Sep 201814€ 648 € 551
€ 97 Korting
Sun 26 Aug 2018 - Sun 02 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Mon 27 Aug 2018 - Mon 03 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Mon 27 Aug 2018 - Mon 10 Sep 201814€ 638 € 543
€ 95 Korting
Mon 27 Aug 2018 - Mon 17 Sep 201821€ 898 € 764
€ 134 Korting
Tue 28 Aug 2018 - Tue 18 Sep 201821€ 888 € 755
€ 133 Korting
Tue 28 Aug 2018 - Tue 11 Sep 201814€ 628 € 534
€ 94 Korting
Tue 28 Aug 2018 - Tue 04 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Wed 29 Aug 2018 - Wed 05 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Wed 29 Aug 2018 - Wed 12 Sep 201814€ 619 € 526
€ 93 Korting
Wed 29 Aug 2018 - Wed 19 Sep 201821€ 879 € 747
€ 132 Korting
Thu 30 Aug 2018 - Thu 20 Sep 201821€ 869 € 738
€ 131 Korting
Thu 30 Aug 2018 - Thu 13 Sep 201814€ 609 € 517
€ 92 Korting
Thu 30 Aug 2018 - Thu 06 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Fri 31 Aug 2018 - Fri 07 Sep 20187€ 329 € 280
€ 49 Korting
Fri 31 Aug 2018 - Fri 14 Sep 201814€ 599 € 509
€ 90 Korting
Fri 31 Aug 2018 - Fri 21 Sep 201821€ 859 € 730
€ 129 Korting


Extra kosten
Extra kosten exclusief: Verbruikskosten exclusief naar verbruik
 
Toeristen-belasting: 1,00 EUR per persoon/dag
 
Bedlinnen + handdoek: Optioneel 8,00 EUR per persoon
 
Eindschoonmaak: Optioneel 30,00 EUR per verblijf