Podhajska (TSW206) Podhajska
huren op Vakantiehuizen.be

Podhajska

Huis Nummer: 280.0429

Naam: Podhajska
Land: Slowakije
Regio:
Plaats: Podhajska

Huis Code: TSW206
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 5
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 2
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Situering: Geschakeld
Soort: Appartement

 
  • Internet


Opties

Podhajska (280.0429)

Vakantiehuis  - : Podhajska
Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska Vakantiehuis  - : Podhajska

Podhajska

Omschrijving:
In het prachtige Podhajska wacht u dit vakantiehuis. Omgeven door de gelijknamige thermale baden kunt u hier heerlijk ontspannen en weer energie opdoen. De thermale badenkunnen wel 80 graden worden en worden door een warmwaterbron gevoed en geldt als genezend voor ademklachten, reuma en andere chronische klachten.

Indeling:
Twee-onder-één-kap van 33 m².
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Slaapkamer: 2x 1-persoonsbed(den),
Woonkamer: 1x Opklapbed(den) of matras(sen),
Theekeuken
Badkamer: Toilet: warm en koud water, Douche
Terras of vergelijkbaar: Overdekt terras
Opmerking:
Het internet gebruik kan gelimiteerd zijn tot een bepaald aantal GB. Wanneer de internetverbinding alleen met betaling toegankelijk is, dan staat dit vermeld in de huisomschrijving onder "faciliteiten".
In dit vakantiehuis zijn huisdieren welkom. Let op! Vraag het voorafgaand aan bij de boeking wanneer er meer dan 2 huisdieren (in Zuid-Europa bij meer dan 1 huisdier) mee komen.
Omgeving
Stad: Podhajska
Centrum: 18 km
Winkels: 500 m
Restaurants: 200 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Tue 19 Jun 2018 - Tue 26 Jun 20187€ 390 € 332
€ 58 Korting
Tue 19 Jun 2018 - Tue 03 Jul 201814€ 822 € 699
€ 123 Korting
Tue 19 Jun 2018 - Tue 10 Jul 201821€ 1311 € 1115
€ 196 Korting
Wed 20 Jun 2018 - Wed 27 Jun 20187€ 390 € 332
€ 58 Korting
Wed 20 Jun 2018 - Wed 04 Jul 201814€ 837 € 711
€ 126 Korting
Wed 20 Jun 2018 - Wed 11 Jul 201821€ 1326 € 1127
€ 199 Korting
Thu 21 Jun 2018 - Thu 12 Jul 201821€ 1340 € 1139
€ 201 Korting
Thu 21 Jun 2018 - Thu 05 Jul 201814€ 851 € 723
€ 128 Korting
Thu 21 Jun 2018 - Thu 28 Jun 20187€ 390 € 332
€ 58 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 29 Jun 20187€ 390 € 332
€ 58 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 06 Jul 201814€ 865 € 735
€ 130 Korting
Fri 22 Jun 2018 - Fri 13 Jul 201821€ 1354 € 1151
€ 203 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 30 Jun 20187€ 390 € 332
€ 58 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 07 Jul 201814€ 879 € 747
€ 132 Korting
Sat 23 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201821€ 1368 € 1163
€ 205 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 15 Jul 201821€ 1394 € 1185
€ 209 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 08 Jul 201814€ 893 € 759
€ 134 Korting
Sun 24 Jun 2018 - Sun 01 Jul 20187€ 404 € 344
€ 60 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 02 Jul 20187€ 418 € 356
€ 62 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 09 Jul 201814€ 907 € 771
€ 136 Korting
Mon 25 Jun 2018 - Mon 16 Jul 201821€ 1419 € 1206
€ 213 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 03 Jul 20187€ 432 € 368
€ 64 Korting
Tue 26 Jun 2018 - Tue 10 Jul 201814€ 921 € 783
€ 138 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 11 Jul 201814€ 936 € 795
€ 141 Korting
Wed 27 Jun 2018 - Wed 04 Jul 20187€ 447 € 380
€ 67 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 05 Jul 20187€ 461 € 392
€ 69 Korting
Thu 28 Jun 2018 - Thu 12 Jul 201814€ 950 € 807
€ 143 Korting
Fri 29 Jun 2018 - Fri 06 Jul 20187€ 475 € 404
€ 71 Korting
Fri 29 Jun 2018 - Fri 13 Jul 201814€ 964 € 819
€ 145 Korting
Sat 30 Jun 2018 - Sat 07 Jul 20187€ 489 € 416
€ 73 Korting
Sat 30 Jun 2018 - Sat 14 Jul 201814€ 978 € 831
€ 147 Korting


Extra kosten
Extra kosten exclusief: Electr. en verwarming excl. naar verbruik
 
Toeristen-belasting: 0,50 EUR per persoon/dag
 
Bedlinnen + handdoek: Inbegrepen per persoon
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen per verblijf