Cabaña Poleo (ES-10515-08) Aceña de la Borrega
huren op Vakantiehuizen.be

Cabaña Poleo

Huis Nummer: 907.448

Naam: Cabaña Poleo
Land: Spanje
Plaats: Aceña de la Borrega

Huis Code: ES-10515-08
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 2
Max. huisdieren: 2
Slaapkamers: 0
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Cottage
Situering: Deel van een huis, niet alleen bewoning
Ligging: Op een vakantie-landgoed

 
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Internet
  • Niet Roken


Opties

Cabaña Poleo (907.448)

Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo
Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo Vakantiehuis  - : Cabaña Poleo

Cabaña Poleo

Omschrijving:
Studio met eigen terras op landelijk gelegen, authentieke finca met gemeenschappelijk zwembad

Indeling:
Parterre: (kitchenette(open haard, combimagnetron, koel-/vriescombinatie, verwarming(CV), airconditioning, terras(privé), tuinmeubilair), woon/slaapkamer(2-pers. bed(150 x 190 cm), TV, open haard, verwarming(CV), airconditioning), badkamer(douche, wastafel, toilet, verwarming(CV), haardroger), balkon of terras, dakterras, parking, fietsen beschikbaar(op aanvraag))

wasdroger(gedeeld met andere gasten), wasmachine(gedeeld met andere gasten), verwarming(CV), airconditioning, dakterras, tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, 9 x 5 m., geopend van 1/2 Jun t/m 1/2 Sep), kinderbed(op aanvraag)
Opmerking:
Huurlicentie: cr-cc-0017
Tips Eigenaar:
Kleine Landelijke huisje voor twee personen
Rincon keuken

Eigen BBQ.
Terrace view
lucht
Calefacion
onafhankelijk

Wi-Fi in openbare ruimtes

LISSABON AIRPORT 200KM

                      MADRID 400 KM
                     
                      SEVILLA 300 KM
Omgeving
Stad: Aceña de la Borrega
Vliegveld: 200 km
Centrum: 12 km
Meer: 3 km
Winkels: 10 km
Restaurants: 1 km
Bars / Restaurants: 10 km
Openbaar zwembad: 10 km
Openbaar vervoer: 10 km
Toeristen informatie: 10 km

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sun 03 Mar 2024 - Tue 05 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Sun 03 Mar 2024 - Wed 06 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Sun 03 Mar 2024 - Thu 07 Mar 20244€ 318 € 291
€ 27 Korting
Sun 03 Mar 2024 - Fri 08 Mar 20245€ 397 € 363
€ 34 Korting
Mon 04 Mar 2024 - Wed 06 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Mon 04 Mar 2024 - Thu 07 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Mon 04 Mar 2024 - Fri 08 Mar 20244€ 318 € 291
€ 27 Korting
Tue 05 Mar 2024 - Fri 08 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Tue 05 Mar 2024 - Thu 07 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Wed 06 Mar 2024 - Fri 08 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Sat 16 Mar 2024 - Wed 27 Mar 202411 € 1013
Sat 16 Mar 2024 - Tue 26 Mar 202410 € 901
Sat 16 Mar 2024 - Mon 25 Mar 20249 € 788
Sat 16 Mar 2024 - Sun 24 Mar 20248 € 675
Sat 16 Mar 2024 - Sat 23 Mar 20247€ 554 € 507
€ 47 Korting
Sat 16 Mar 2024 - Fri 22 Mar 20246€ 475 € 435
€ 40 Korting
Sat 16 Mar 2024 - Thu 21 Mar 20245€ 397 € 363
€ 34 Korting
Sat 16 Mar 2024 - Wed 20 Mar 20244€ 318 € 291
€ 27 Korting
Sat 16 Mar 2024 - Tue 19 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Sat 16 Mar 2024 - Mon 18 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Sun 17 Mar 2024 - Wed 27 Mar 202410 € 933
Sun 17 Mar 2024 - Tue 26 Mar 20249 € 821
Sun 17 Mar 2024 - Mon 25 Mar 20248 € 708
Sun 17 Mar 2024 - Sun 24 Mar 20247 € 595
Sun 17 Mar 2024 - Sat 23 Mar 20246€ 475 € 435
€ 40 Korting
Sun 17 Mar 2024 - Fri 22 Mar 20245€ 397 € 363
€ 34 Korting
Sun 17 Mar 2024 - Thu 21 Mar 20244€ 318 € 291
€ 27 Korting
Sun 17 Mar 2024 - Wed 20 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Sun 17 Mar 2024 - Tue 19 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Mon 18 Mar 2024 - Wed 27 Mar 20249 € 853
Mon 18 Mar 2024 - Tue 26 Mar 20248 € 741
Mon 18 Mar 2024 - Mon 25 Mar 20247 € 628
Mon 18 Mar 2024 - Sun 24 Mar 20246 € 515
Mon 18 Mar 2024 - Sat 23 Mar 20245€ 397 € 363
€ 34 Korting
Mon 18 Mar 2024 - Fri 22 Mar 20244€ 318 € 291
€ 27 Korting
Mon 18 Mar 2024 - Thu 21 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Mon 18 Mar 2024 - Wed 20 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Tue 19 Mar 2024 - Wed 27 Mar 20248 € 773
Tue 19 Mar 2024 - Tue 26 Mar 20247 € 661
Tue 19 Mar 2024 - Mon 25 Mar 20246 € 548
Tue 19 Mar 2024 - Sun 24 Mar 20245 € 435
Tue 19 Mar 2024 - Sat 23 Mar 20244€ 318 € 291
€ 27 Korting
Tue 19 Mar 2024 - Fri 22 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Tue 19 Mar 2024 - Thu 21 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Wed 20 Mar 2024 - Wed 27 Mar 20247 € 693
Wed 20 Mar 2024 - Tue 26 Mar 20246 € 581
Wed 20 Mar 2024 - Mon 25 Mar 20245 € 468
Wed 20 Mar 2024 - Sun 24 Mar 20244 € 355
Wed 20 Mar 2024 - Sat 23 Mar 20243€ 239 € 219
€ 20 Korting
Wed 20 Mar 2024 - Fri 22 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Thu 21 Mar 2024 - Wed 27 Mar 20246€ 604 € 552
€ 52 Korting
Thu 21 Mar 2024 - Tue 26 Mar 20245€ 493 € 451
€ 42 Korting
Thu 21 Mar 2024 - Mon 25 Mar 20244€ 382 € 349
€ 33 Korting
Thu 21 Mar 2024 - Sat 23 Mar 20242€ 160 € 147
€ 13 Korting
Fri 22 Mar 2024 - Tue 26 Mar 20244€ 414 € 379
€ 35 Korting
Fri 22 Mar 2024 - Wed 27 Mar 20245€ 525 € 480
€ 45 Korting
Sat 23 Mar 2024 - Wed 27 Mar 20244€ 446 € 408
€ 38 Korting
Sun 31 Mar 2024 - Sat 13 Apr 202413 € 1371
Sun 31 Mar 2024 - Sun 14 Apr 202414 € 1450
Sun 31 Mar 2024 - Mon 15 Apr 202415 € 1528
Sun 31 Mar 2024 - Tue 16 Apr 202416 € 1607
Sun 31 Mar 2024 - Wed 17 Apr 202417 € 1685
Sun 31 Mar 2024 - Thu 18 Apr 202418 € 1756
Sun 31 Mar 2024 - Fri 19 Apr 202419 € 1834
Sun 31 Mar 2024 - Sat 20 Apr 202420 € 1913
Sun 31 Mar 2024 - Fri 12 Apr 202412 € 1266
Sun 31 Mar 2024 - Thu 11 Apr 202411 € 1161
Sun 31 Mar 2024 - Wed 10 Apr 202410 € 1075
Sun 31 Mar 2024 - Tue 02 Apr 20242€ 220 € 209
€ 11 Korting
Sun 31 Mar 2024 - Wed 03 Apr 20243€ 326 € 309
€ 17 Korting
Sun 31 Mar 2024 - Thu 04 Apr 20244€ 431 € 409
€ 22 Korting
Sun 31 Mar 2024 - Fri 05 Apr 20245€ 537 € 510
€ 27 Korting
Sun 31 Mar 2024 - Sat 06 Apr 20246€ 643 € 610
€ 33 Korting
Sun 31 Mar 2024 - Sun 07 Apr 20247 € 755
Sun 31 Mar 2024 - Mon 08 Apr 20248 € 862
Sun 31 Mar 2024 - Tue 09 Apr 20249 € 969
Sun 31 Mar 2024 - Sun 21 Apr 202421 € 1999


Extra kosten
Eindschoonmaak: Inbegrepen
 
Huisdieren: Max. 2; gratis
 
Bedlinnen: Aanwezig
 
Badhanddoeken: Aanwezig
 
Keukenlinnen: Aanwezig
 
Wifi: Gratis (In de buurt van de accommodatie)
 
Hout: € 5/nacht
 
Ontbijt: € 5/persoon/nacht