Apartament Nemojov B 9p (CZ-54401-08) Horní Nemojov
huren op Vakantiehuizen.be

Apartament Nemojov B 9p

Huis Nummer: 603.552

Naam: Apartament Nemojov B 9p
Land: Tsjechië

Huis Code: CZ-54401-08
Sterren: 4 Sterren
Maximum personen: 9
Max. huisdieren: 5
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement
Situering: Deel van een huis, niet alleen bewoning

 
  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Vaatwasser
  • Internet


Opties

Apartament Nemojov B 9p (603.552)

Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p
Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p Vakantiehuis  - : Apartament Nemojov B 9p

Apartament Nemojov B 9p

Omschrijving:
Dit appartement ligt in Nemojov en is huisdiervriendelijk. Er zijn 3 slaapkamers en het is ideaal voor een familie. Je hebt toegang tot het gedeelde zwembad (8 x 4 m), dat geopend is van half mei tot half oktober.



In Nemojov (500 m) kan je terecht voor supermarkten en diverse activiteiten. Zo kan je hier paardrijden of een balletje slaan op de tennisbaan. Ook Dvur Králové (5 km) is goed bereikbaar. Hier vind je een openbaar zwembad.



Het appartement is van alle gemakken voorzien. Er is een omheinde tuin die je deelt met de andere gasten. De tuin is gemeubileerd en hier vind je tevens een barbecue. Er is parkeergelegenheid.



Het vliegveld van Praag ligt op 110 km afstand.

Indeling:
Op de 1e etage: (woonkamer(TV, zithoek), eetkamer(eettafel, koel-/vriescombinatie, wasdroger, wasmachine), keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine), slaapkamer(1-pers. bed, 2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed, 2-pers. bed), badkamer(ligbad, massagedouche, wastafel, toilet))

verwarming(CV), tuin(gedeeld met andere gasten, omheind), tuinmeubilair, BBQ(gedeeld met andere gasten), parking, zwembad(gedeeld met andere gasten, verwarmbaar, overdekt, 8 x 4 m.)
Opmerking:
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Omgeving
Stad: Horní Nemojov
Vliegveld: 110 km
Centrum: 5 km
Bos: 300 m
Winkels: 500 m
Openbaar zwembad: 5 km
Skilift: 25 km

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 02 Oct 2021 - Wed 06 Oct 20214 € 452
Sun 10 Oct 2021 - Thu 14 Oct 20214 € 452
Sun 10 Oct 2021 - Fri 15 Oct 20215 € 572
Mon 11 Oct 2021 - Fri 15 Oct 20214 € 452
Sun 17 Oct 2021 - Fri 22 Oct 20215 € 572
Sun 17 Oct 2021 - Thu 21 Oct 20214 € 452
Mon 18 Oct 2021 - Fri 22 Oct 20214 € 452
Sun 31 Oct 2021 - Sun 14 Nov 202114 € 1552
Sun 31 Oct 2021 - Mon 15 Nov 202115 € 1658
Sun 31 Oct 2021 - Tue 16 Nov 202116 € 1788
Sun 31 Oct 2021 - Wed 17 Nov 202117 € 1894
Sun 31 Oct 2021 - Thu 18 Nov 202118 € 2000
Sun 31 Oct 2021 - Fri 19 Nov 202119 € 2105
Sun 31 Oct 2021 - Sat 20 Nov 202120 € 2211
Sun 31 Oct 2021 - Sat 13 Nov 202113 € 1446
Sun 31 Oct 2021 - Fri 12 Nov 202112 € 1341
Sun 31 Oct 2021 - Thu 11 Nov 202111 € 1220
Sun 31 Oct 2021 - Wed 10 Nov 202110 € 1114
Sun 31 Oct 2021 - Tue 09 Nov 20219 € 1009
Sun 31 Oct 2021 - Mon 08 Nov 20218 € 903
Sun 31 Oct 2021 - Sun 07 Nov 20217 € 787
Sun 31 Oct 2021 - Sat 06 Nov 20216 € 682
Sun 31 Oct 2021 - Fri 05 Nov 20215 € 576
Sun 31 Oct 2021 - Thu 04 Nov 20214 € 455
Sun 31 Oct 2021 - Sun 21 Nov 202121 € 2317


Extra kosten
Eindschoonmaak: Inbegrepen
 
Huisdieren: Max. 5; € 5/dier/nacht
 
Bedlinnen: Aanwezig
 
Badlinnen: Aanwezig
 
Keukenlinnen: Aanwezig
 
Wifi: Gratis