Bunkeflostrand (S01347) Bunkeflostrand
huren op Vakantiehuizen.be

Bunkeflostrand

Huis Nummer: 270.3884

Naam: Bunkeflostrand
Land: Zweden
Plaats: Bunkeflostrand

Huis Code: S01347
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 6
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 3
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Vakantiehuis

 
  • Wasmachine
  • Vaatwasser


Opties

Bunkeflostrand (270.3884)

Vakantiehuis  - : Bunkeflostrand

Bunkeflostrand

Omschrijving:

Opmerking:
In vakantiehuizen met dit symbool geldt mag er binnen niet gerookt worden.
Genieten van de tuin en het uitzicht heeft natuurlijk een passende basis nodig, aanwezige tuinmeubilair.
In dit vakantiehuis zijn huisdieren niet toegestaan.
Omgeving
Stad: Bunkeflostrand
Centrum: 3 km
Zee: 1 km
Winkels: 600 m
Restaurants: 600 m

E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Mon 24 Jan 2022 - Mon 31 Jan 20227 € 519
Mon 24 Jan 2022 - Mon 07 Feb 202214 € 1030
Mon 24 Jan 2022 - Mon 14 Feb 202221 € 1533
Tue 25 Jan 2022 - Tue 01 Feb 20227 € 519
Tue 25 Jan 2022 - Tue 08 Feb 202214 € 1026
Tue 25 Jan 2022 - Tue 15 Feb 202221 € 1536
Wed 26 Jan 2022 - Wed 16 Feb 202221 € 1539
Wed 26 Jan 2022 - Wed 09 Feb 202214 € 1021
Wed 26 Jan 2022 - Wed 02 Feb 20227 € 519
Thu 27 Jan 2022 - Thu 03 Feb 20227 € 519
Thu 27 Jan 2022 - Thu 10 Feb 202214 € 1017
Thu 27 Jan 2022 - Thu 17 Feb 202221 € 1542
Fri 28 Jan 2022 - Fri 18 Feb 202221 € 1544
Fri 28 Jan 2022 - Fri 11 Feb 202214 € 1013
Fri 28 Jan 2022 - Fri 04 Feb 20227 € 519
Sat 29 Jan 2022 - Sat 05 Feb 20227 € 519
Sat 29 Jan 2022 - Sat 12 Feb 202214 € 1009
Sat 29 Jan 2022 - Sat 19 Feb 202221 € 1547
Sun 30 Jan 2022 - Sun 20 Feb 202221 € 1550
Sun 30 Jan 2022 - Sun 13 Feb 202214 € 1012
Sun 30 Jan 2022 - Sun 06 Feb 20227 € 515
Mon 31 Jan 2022 - Mon 07 Feb 20227 € 511
Mon 31 Jan 2022 - Mon 14 Feb 202214 € 1014
Mon 31 Jan 2022 - Mon 21 Feb 202221 € 1552