Neuschwändi 5 (CH6390.821.1) Engelberg
huren op Vakantiehuizen.be

Neuschwändi 5

Huis Nummer: 407.291

Naam: Neuschwändi 5
Plaats: Engelberg

Huis Code: CH6390.821.1
Sterren: 3 Sterren
Maximum personen: 4
Max. huisdieren: 0
Slaapkamers: 1
Prijs 1 week vanaf : € 0,-
Soort: Appartement

 
  • Wasmachine
  • Internet
  • Niet Roken


Opties

Neuschwändi 5 (407.291)

Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5
Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5 Vakantiehuis  - : Neuschwändi 5

Neuschwändi 5

Omschrijving:

Omgeving
Stad: Engelberg

 
E-mail: *
Aankomst Datum:
Vertrek Datum:

Uw vraag:

U kunt het geselecteerde vakantiehuis naar een vriend sturen. Vul hiervoor onderstaand formulier in..
Uw naam:
Uw e-mail:
Ontvanger:
Ontvanger e-mail adres: *

Uw bericht:

dit-vakantiehuis
Selecteer een maand:



Dit vakantiehuis kan nog geboekt worden voor onderstaande data:

Aankomst Datum-Vertrek DatumDuurPrijsBoek
Sat 17 Nov 2018 - Tue 20 Nov 20183 € 447
Sat 17 Nov 2018 - Wed 21 Nov 20184 € 512
Sat 17 Nov 2018 - Thu 22 Nov 20185 € 578
Sat 17 Nov 2018 - Fri 23 Nov 20186 € 643
Sat 17 Nov 2018 - Sat 24 Nov 20187€ 709 € 475
€ 234 Korting
Sat 17 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20188 € 773
Sun 18 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20187€ 709 € 475
€ 234 Korting
Sun 18 Nov 2018 - Sat 24 Nov 20186 € 643
Sun 18 Nov 2018 - Fri 23 Nov 20185 € 578
Sun 18 Nov 2018 - Thu 22 Nov 20184 € 512
Sun 18 Nov 2018 - Wed 21 Nov 20183 € 447
Mon 19 Nov 2018 - Thu 22 Nov 20183 € 447
Mon 19 Nov 2018 - Fri 23 Nov 20184 € 512
Mon 19 Nov 2018 - Sat 24 Nov 20185 € 578
Mon 19 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20186 € 643
Tue 20 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20185 € 578
Tue 20 Nov 2018 - Sat 24 Nov 20184 € 512
Tue 20 Nov 2018 - Fri 23 Nov 20183 € 447
Wed 21 Nov 2018 - Sat 24 Nov 20183 € 447
Wed 21 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20184 € 512
Thu 22 Nov 2018 - Sun 25 Nov 20183 € 447
Sat 24 Nov 2018 - Tue 27 Nov 20183 € 447
Sat 24 Nov 2018 - Wed 28 Nov 20184 € 512
Tue 27 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20186 € 643
Tue 27 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20185 € 578
Tue 27 Nov 2018 - Sat 01 Dec 20184 € 512
Tue 27 Nov 2018 - Fri 30 Nov 20183 € 447
Thu 29 Nov 2018 - Sun 02 Dec 20183 € 447
Thu 29 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20184 € 512
Fri 30 Nov 2018 - Mon 03 Dec 20183 € 447


Extra kosten
Bedlinnen: Inbegrepen 0
 
ERV cancellation insurance: Inbegrepen 0
 
Calamiteitenfonds: 2,50 EUR per verblijf
 
Eindschoonmaak: Inbegrepen 0
 
Toeristen-belasting: Inbegrepen 0
 
Borgsom: tot 19-05-2020: 300,00 CHF per verblijf